Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od luky »

myšlenka je to dobrá, ale popravdě ještě jsem neviděl, že by šlo u nějakého konkrétního čísla nastavit, že se má rovnou volat přes GSM, bez výběru jiných možností a aplikací.
K aplikaci, která funguje bezvadně, mám jen drobné inspirace:
- možnost volby linky. To by šlo v nouzi vyřešit druhou aplikaci, která by byla funkčně identická, jen by se jinak jmenovala
- možnost přepínání čísel, na které mi má ústředna zavolat
-zvětšit v aplikaci rámeček, do kterého se vpisuje číslo, třeba pro devět číslic
- přidat tlačítko Smazat, abych nemusel používat backspace
- možnost nastavit si rychlé spojení bez stávajícího zobrazení aplikace s nutnosti potvrdit zelené "Zpětné volání"
mouseman
Příspěvky: 10
Registrován: stř 30. led 2013 11:09:17

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od mouseman »

luky píše:myšlenka je to dobrá, ale popravdě ještě jsem neviděl, že by šlo u nějakého konkrétního čísla nastavit, že se má rovnou volat přes GSM, bez výběru jiných možností a aplikací.
stisk volani = predani cisla do aplikace, aplikace porovna seznam, je v seznamu = vola pres gsm, neni v seznamu = pokracuje dal svoji cestou - na tomto neni nic sloziteho, normalne takhle podobne pluginy/aplikace funguji
parnivalec

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od parnivalec »

Aplikace mi nechce fungovat jen napíse "vyckejte zavoláme Vám nazpět" ale uz zaden hovor nepříjde. Mám mobil s Androidem 2.3.4, v aplikaci jsem zadal vse co se dalo ID, heslo a cislo z. v. +421233889879. POkud vytocim rucne cislo z.v. +421233889879 tak volani funguje. Jsem u Vodafonu ale cislo mam od O2. Nevíte kde je problém, nebo co delam spatne?
odorik_brno
Příspěvky: 44
Registrován: ned 20. led 2013 18:11:03

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od odorik_brno »

Co mate nastaveno v polozce "Volat na cislo", tam musi byt Vase mobilni cislo
parnivalec

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od parnivalec »

děkuji, tak uz to funguje super. Zadaval jsem tam cislo zpetneho volani +421233889879 .
host

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od host »

Aplikace se mi integrovala do systému a přepsala se přes integraci CSipSimple, takže pro volání mi telefon nabízel jen možnost odorik, nebo placené volání přes Vodafon. Po odinstalování se možnost CSipSimple zase objevila. Hodnotím jako mínus.
kamsal
Příspěvky: 11
Registrován: pát 13. črc 2012 15:12:07

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od kamsal »

To potvrzování volání přes aplikaci je zbytečné. Líbilo by se mi více, kdybych dal z kontaktů vytočit číslo, potvrdil možnost volat přes Odorik a rovnou to začalo vytáčet. Takhle vyskočí aplikace a zeleným tlačítkem se musí znovu potvrdit volání. Považuji to za zbytečný klik navíc a kvůli toho používám stále Coolback.
Pozitivně hodnotím možnost zadat SIP údaje místo API, u více odoričích čísel můžu tím pádem vybrat, z jakého čísla budu volat.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od paty07 »

Je to sice jenom kosmetická vada, ale taky máte v levém horním rohu aplikace bílý bod? Na tmavém pozadí vypadal jako vypálený bod, tak jsem posouval ikonou a zjistil sem, že ten bod je v obrázku ikony, máte to taky tak?
kamsal
Příspěvky: 11
Registrován: pát 13. črc 2012 15:12:07

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od kamsal »

Ano, je tam. Ale normálně bych si toho nevšimnul. :-)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Pitomec »

Na SE Xperia Pro nic nevidím...
Obrázek
Odpovědět