Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Vilém

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Vilém »

Dobrý den

Posílám vám námět k zamyšlení zda není lepší, jak pro nás starší zákazníky kteří málo voláme, případně pro ty kteří používají SIM karty v zabezpečovacích zažízeních automobilů a alarmech, tak pro vás mít možnost dobíjení kreditu jednou za 12 měsíců, nebo ještě lépe jednou za 2 roky a to přímo čerpáním z účtu vašeho IP stavájícího zakazníka a ne jak to má Mobil.cz, kde je lhůta dobíjení 6 měsíců. Ten kdo volá hodně stejně si kredit dobije. Tím vy nic netratíte a jsem přesvědčen, že tímto krokem získate více zákazníků. Já vím alespoň o 10 s kterými jsem mluvil. V minulost měl Eurotel dnes O2 lhůtu dobíjení 2 r. pak to snížil na 1r. a potom na půl roku a zakázníci předplacenek začli houfně odcházet k T-Mobilu a Vodafonu, kde je lhůta 12 a 10 měsíců, ovšem u Vodafonu daleko výhodnější volání. Vodafone to pochopil. Předchůdce Oskar měl také 1 r, Vodafone to snížil na půl r. a zakazníci začali odcházet, proto to opět zvedl na 10 měsíců a měl zakazníky zpět. Podívejte se na Blesk mobil dobíjení co 3 měsíce a zakazníci jdou teď od něj pryč, buď k Mobilu.cz, nebo Tesku. Já sám pokud budete mít dobíjení 1 r. a více, přecházím okamžitě k vám do mobilní sítě a vím o dalších, jak jsem se již zmínil. Je to v celku logické VOIP operátoři mají lhůty dobíjení kreditu 2 roky, částkou 100,-Kč a volání od 1,-Kč. na mobil s účtováním po vteřinách hned od začátků a na pevné od 0,50,-Kč. protože jsou ceny za volání nízke, proto je lhůta na dobíjení delší.

Berte tento námět jako možnost k získání většího počtu vašich spokojených zakazníků.


s Pozdravem Vilém váš spokojený IP zákazník
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

Largon píše:Ano, na pobočkách a poštou.
no na pobočce v Praze jsem byl. A Nikde ani zmínka že časem bude odorik mít i mobiní sim
doubleclutcher
Příspěvky: 37
Registrován: úte 25. říj 2011 13:05:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od doubleclutcher »

Návštěvník píše:
Largon píše:Ano, na pobočkách a poštou.
no na pobočce v Praze jsem byl. A Nikde ani zmínka že časem bude odorik mít i mobiní sim
Tak mě napadlo, jestlipak nenastaly nějaké nečekané komplikace a start nebude odložen...? Nebo jestli se čeká na nějakou slavnostní "tiskovku", na tu by ale asi dneska už bylo celkem pozdě...
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

mná smyslm po zlevnění callbeckusi vůbec pořizova Odoričí SIM a odvádět desátky GTS
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Zedna »

Návštěvník píše:mná smyslm po zlevnění callbeckusi vůbec pořizova Odoričí SIM a odvádět desátky GTS
Jak uz jsem zde psal, chce to pouze sehnat libovolneho GSM/virtualniho operatora, ktery nabidne data v mobilu.
Rad si poslechnu rady, kde se da sehnat nejlevnejsi internet v mobilu (bez ohledu na ceny volani/SMS)
bez dalsich nevyhod (vysoke poplatky za prechod, vysoky mesicni pausal, nemoznost roamingu, absence premium SMS, ...).
Zatim mi vychazi jako zajimave nabidky BleskMobil, RelaxMobil.
Prosim poradte dalsi ...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Pitomec »

GoMobil, Tescomobile, Vodafone - je jich hodně. Ale to, co máš nejspíš na mysli (platit jenom za spotřebovaná data a nejlépe s účtováním po kB), nemá nikdo.
Obrázek
krsikmichal

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od krsikmichal »

jak je to vlastně s tím odorik virtuálním operátorem?
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od GeBu »

Nevíte někdo, jak je to u klasických operátorů s odpočítáváním dat z balíčku? Co mám na mysli? Když mám třeba balíček 100MiB a používal bych to pouze pro callback. Kolik mi jedno vytočení hovoru sežere dat? Skáče to po nějakých větších jednotkách nebo opravdu přesně kolik dat odteče tolik ubude z balíčku?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Pitomec »

Nesežere to skoro nic, ale pořád je problém, že musíš platit ten měsíční datový balíček. Ty tam jsou doby, kdy měl VF základní připojení účtované po kB, což by na callback bylo ideální. Dneska už si darebáci berou min. připojení na den za dvacku, což je o ničem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Zedna »

Na dnes byly avizovane informace o nabidce Odorika jako virtuala (a prvni SIM karty) a ani ted vecer stale nic.
Asi se neco pokazilo a Odorik ma nejake potize ...
:(
Odpovědět