Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

První simkarty pro koncové zákazníky bychom měli obdržet cca 15. července. Co se týče přesného fungování a podmínek, ještě se necháme inspirovat tím, s čím přijdou do té doby jiní.
Kad

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Kad »

Připadám si jako guma.... Více a více natažená...
lifdo

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od lifdo »

už se těším moc. :-)
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od paty07 »

Mám to stejně jako Kad, ale už je ten termín přeci jenom přesnější. Dělá mi to radost, takže s nákupem SIMky konkurenčního virtuála ještě počkám. Distribuce bude předpokládám jenom zasláním. Když jste ve vedlejším tématu psal, že ta VO je pro každého virtuála shodná, tak mám představu o cenách. Doufám, že rozjezd bude hladší, než jaký byl u konkurence. Přeju mnoho úspěchů na poli virtuálů.
Spokojený uživatel

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Spokojený uživatel »

Mám dotaz. Jestli budete virtuální operátor, tak to znamená být pod nějakým současným operátorem. Co když ale přijde za půl roku až rok nový operátor z aukce a nabídne pro virtuály daleko lepší ceny, nebude potom problém celý Odorik i se sim kartamai mezi zákazníky k němu přestěhovat ? :roll: :?:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Spokojený uživatel píše:Mám dotaz. Jestli budete virtuální operátor, tak to znamená být pod nějakým současným operátorem. Co když ale přijde za půl roku až rok nový operátor z aukce a nabídne pro virtuály daleko lepší ceny, nebude potom problém celý Odorik i se sim kartamai mezi zákazníky k němu přestěhovat ? :roll: :?:
Podle mého názoru ceny VO nabídky padnou též, aby nabídka zůstala konkurenceschopná.
Jinými slovy, regulace originace umožní zlepšit nabídky i stávajících virtuálů. U regulace je totiž zásadní, že není zvýhodněn jediný subjekt, který by dostal zázračnou nabídku.
seal
Příspěvky: 14
Registrován: stř 10. říj 2012 20:10:59

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od seal »

Já jen doufám ,že to nedopadne stejně : http://www.mobilmania.cz/clanky/voocall ... fault.aspx :roll:
thegrid899

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od thegrid899 »

Zdravíčko,
jen doufám, že srovnáte nabídku s mobil.cz nebudete pod GTS, protože jinak nás čeká další - úplně stejný virtuál, kde jsou skryté poplatky (například za přenesení čísla a pod.).
Přeci jenom u mobil.cz mám za 200kč internet a 80minut kamkoli.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

thegrid899 píše:Zdravíčko,
jen doufám, že srovnáte nabídku s mobil.cz nebudete pod GTS, protože jinak nás čeká další - úplně stejný virtuál, kde jsou skryté poplatky (například za přenesení čísla a pod.).
Přeci jenom u mobil.cz mám za 200kč internet a 80minut kamkoli.
My žádné poplatky neskrýváme. Jo a nabídka mobil.cz není špatná. Hlavní "nevýhoda" je, že neúčtují po vteřinách hned od začátku a mají poměrně drahé volání v síti. Náš tarif se bude hodit hlavně těm, co volají hodně v síti (včetně VoIP), a těm, co si vystačí s desítkami MB dat. V tom případě to může vyjít podstatně lépe.
mazlik

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od mazlik »

No tak ještě počkám, co z toho vyleze... Konkurenční VOIP operátor se celkem vytáhl, sleva na volání je značná. Pokud odorik bude dorovnávat nabídku budu rád.
Odpovědět