Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xtonda »

Zbytečná omáčka kolem balíčků, pozemský kalendář se prostě člení na dny, týdny, měsíce a roky a tak tam "poslední měsíc" prostě logicky chybí. Osobně je mi to jedno, dávám si posledních 365 dní, ať si disky zacvičí.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xsouku04 »

xtonda píše:Zbytečná omáčka kolem balíčků, pozemský kalendář se prostě člení na dny, týdny, měsíce a roky a tak tam "poslední měsíc" prostě logicky chybí. Osobně je mi to jedno, dávám si posledních 365 dní, ať si disky zacvičí.
Tento měsíc i minulý měsíc tam přeci je. Nyní jsem tam přidal to požadované posledních 30 dní, ale ještě to nefunguje, kolega musí překompilovat cooffe script a to nevím, jak se dělá. Tak to bude předpokládám fungovat v pondělí.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xtonda »

Tento a minulý měsíc není totéž jako poslední měsíc, tedy interval d+1.m-1.r - d.m.r
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xsouku04 »

xtonda píše:Tento a minulý měsíc není totéž jako poslední měsíc, tedy interval d+1.m-1.r - d.m.r
No mě přijde, že ono "poslední měsíc" není jednoznačné. Tedy lepší je použít posledních 30 dní.
m142857
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 02. čer 2016 11:39:04

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od m142857 »

Přesně tak by se to mělo jmenovat, protože pojem "posledních 30 dní" je obsažen už v definici onoho denního poplatku, který se v tomto vláknu řeší, a taky odpovídá už zmíněným analogickým položkám (posledních 7 dní; posledních 365 dní). Reakce byla rychlá, díky, osobně tuto fičuru zatím nepotřebuji :)
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od helmut.niederman »

xtonda píše:Osobně je mi to jedno, dávám si posledních 365 dní, ať si disky zacvičí.
Hm, až si dáte 3650 dní tak to ty disky budou mít těžkou gymnastiku :lol:
Odpovědět