Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od helmut.niederman »

Děkuji za vánoční dárek :D A chci se zeptat podle jakých kritérií je bráno těch 30 dní ? To znamená jaké je tam účtovací období přesně podle kalendáře tedy o 1.dne v měsíci do 30 event.31 dne v měsíci ? Nebo je to bráno jako u Telefoniky, kdy účtovací období začíná 11.dne v měsíci a končí 10.dne následujího měsíce ? To by mne moc zajímalo, abych se mohl orientovat.
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od blayen »

Posledních 30 dní je bráno jako posledních 30 dní. Takže od aktuálního data 30 dní zpět. U odoriku žádný zůčtovací období nejsou.. ;) Prostě si ve statistice dejte mobilní linku, dobu od 30 dní zpět až do aktuálního data a máte to. ;)
rTHanz

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od rTHanz »

Tak to je super. Jen by bylo fajn teď do filtru výpisů volání přidat možnost „posledních 30 dnů“
A ještě malý dotaz. Mám nastaveno zasílání novinek mejlem, ale o téhle skvělé novince jsem se dozvěděl náhodou. Díval jsem se i do spamu a nic tam není. Kde je chyba? Že by to nestálo ani za zminku? :)
Jinak velká spokojenost.
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od tom_speedy »

Ještě bych se zeptal když tu jsou tyto chválihodné změny, tak jak vypadá dohoda s VF?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xsouku04 »

tom_speedy píše:Ještě bych se zeptal když tu jsou tyto chválihodné změny, tak jak vypadá dohoda s VF?
VF nezdržuje, zdržení je u nás, na to zatím nemáme čas. Bohužel ale nabídka nebude tak výhodná jako u T-mobile.
odorikfanda
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. zář 2013 10:49:49

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od odorikfanda »

Tak jsem to rozsiril na par "odbornych" forech, at se o tom vice vi!
ivko
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. srp 2013 11:59:25

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od ivko »

Platí toto podmíněné zrušení poplatku i v případě, že volám z nomadické linky s použitím CLIP mobilního čísla? tj. nemám přihlášenou přímo SIP linku mobilního čísla, ale nomadické číslo s nastaveným CLIP mobilu. Děkuji za odp.
Naposledy upravil(a) ivko dne sob 04. led 2014 12:58:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od Pitomec »

Jeden poznatek - ono podmíněné zrušení poplatku za aktivní SIM začne platit až po 30 dnech u nové karty, tj. když aktivuji novou kartu, hned provolám stovku, tak stejně musím čekat měsíc, než přestanu těch 0,70Kč denně platit.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xsouku04 »

ivko píše:Platí toto podmíněné zrušení poplatku i v případě, že volám z nomadické linky s použitím CLIP mobilního čísla? tj. nemám přihlášenou přímo SIP linku mobilního čísla, ale nomadické číslo s nastaveným CLIP mobilu. Děkuji za odp.
Ne bohužel takto se to nezapočítává, protože hovor jde přes tu druhou linku a CLIP může být obecně jakékoli číslo.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmíněné zrušení poplatků za aktivní SIM

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:Jeden poznatek - ono podmíněné zrušení poplatku za aktivní SIM začne platit až po 30 dnech u nové karty, tj. když aktivuji novou kartu, hned provolám stovku, tak stejně musím čekat měsíc, než přestanu těch 0,70Kč denně platit.
Pokud to tak je tak je to chyba. Tedy alespoň já jsem to tak nezamýšlel a z uvedené definice tohle nevyplývá. Prosím pošlete číslo té simkarty emailem, ať se na to můžeme podívat.
Odpovědět