Mobilní datové balíčky

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od xsouku04 »

Určitě to nějak dořešíme. Možná je automatický obnovování podle předem nastavených pravidel,
a nebo prostě přidáme možnost kupovat balíčky do API a každý se pak může rozhodnout a koupit balíček např.
z programu Odorik callback. Možností je hodně.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od luky »

věřím tomu, že T-mobile časem poskytne data levněji a pak člověk nebude úzkostlivě hlídat každý MB. Prostě si člověk zaplatí 0,5-1GB a bude v klidu
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od xsouku04 »

luky píše:věřím tomu, že T-mobile časem poskytne data levněji a pak člověk nebude úzkostlivě hlídat každý MB. Prostě si člověk zaplatí 0,5-1GB a bude v klidu
Na druhé straně je ale pravda, že data na svém mobilu by měl člověk hlídat už tak nějak z principu, aby jej prostě nemohl každý, kdo si zamane, snadno špehovat.

Nějaký firewall je dobrý nápad, nemusí vám data nadělat nějaké aplikace naprosto zbytečně...
Petr-II neprihlasen

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od Petr-II neprihlasen »

Nevim, zda to tu nekdo uvadel, na Aukru se da za 799,- koupit datova SIMka O2 na 13 mesicu vcetne 400,- kreditu na volani. Limit 3G mesicne a 100M za den. Mam to v dvousimkaci a jsem spokojen. Je me jasne, ze Odorik tomu konkurovat nemuze. Davam to sem jen jako info.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od Pitomec »

A jinde, myslím normálně v prodeji, se to koupit nedá?
Obrázek
Petr-II
Příspěvky: 65
Registrován: ned 30. pro 2012 12:23:24

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od Petr-II »

Nevím, já to pro rodinu kupuji vždy na Aukru.
Další tip pro ty, co chtějí "málo" dat, za "málo" pěněz, či jen levné data na objednání "callbacku" . V jednom dvousimkáči mám normální kartu od "Mobil.cz" za 150,- či 200,- (už nevím), kde je "net zadarmo". Všechny portály MF jsou bez omezení rychlosti a ostatní jsou rychlostně omezené. I po 6 měsících, kdy mám kartu zablokovanou pro odchozí hovory z důvodu nedobití kreditu, mám stále aktivní data. Nevím, zda je to chyba. SIMka má platnost 12 měsíců, tzn. že mám "net" na rok za 150,- Kč, pokud mě do té doby netípnou.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od xtonda »

Zde se dá koupit tříměsíční cca za 150 Kč
http://www.pcprokazdeho.eu/cz-detail-914561.html
http://www.pcprokazdeho.eu/cz-detail-913374.html

Nevýhoda těchto O2 karet je, že FUP se počítá na denní bázi a 100 MB denně není zas až takové terno.
k.hrdina
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 06. zář 2012 11:45:58
Bydliště: Klatovy

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od k.hrdina »

Netušíš, jak se to chová v roamingu? Scháním něco na Slovensko a do Polska.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od helmut.niederman »

Bude Odorik nabízet reaktivační balíčky za poplatek 100,- Kč tak jak to nabízí TescoMobil ?

Tedy když spotřebuji limit 1500 MB za 390,- Kč v měsíci a měsíc ještě se nevyčerpal ( spotřebováno za dva dny ) tak by určitě bylo dobré si za reaktivační poplatek 100,- Kč znovu aktivovat datový limit 1500 MB a znova surfovat plnou rychlostí až do konce měsíce.
TescoMobil to tak má, že když vyčerpám za krátkou dobu FUP limit mohu si obnovit reaktivační SMS zprávou za cenu 100,- Kč a mám opět 1GB dat znova k dispozici.

Uvažuje Odorik o takové nabídce ? Děkuji.
Nasgol

Re: Mobilní datové balíčky

Příspěvek od Nasgol »

[quote="joseban"]Chtěl bych se zeptat, zda je nebo bude možnost přehledu o čerpaném balíčku (kolik dat zbývá z balíčku). Dík Joska[/quote]

Tohle se dá udělat aspoň na androidech, je tam čítač dat + omezovač, tak dle toho se tá dá měřit
Odpovědět