Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
IOL

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od IOL »

[quote="5icz"]Parada, existuje vubec nejaka vyhodnejsi verejna nabidka na neomezene volani v siti nez 110kc?[/quote]

GoMobil 99 Kč/měsíc, ale je to pry akcni cena
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od Roger73 »

5icz píše:Parada, existuje vubec nejaka vyhodnejsi verejna nabidka na neomezene volani v siti nez 110kc?
Ano, např. NWT mobil inzeruje tarif s neomezeným voláním v rámci VPN (resp. 10000 volných minut, oproti 3000 u Odorika) za 80 Kč měs., naavíc ostatní členové rodiny mohou mít nulové tarify NWT (jednou za 6 měsíců placená odchozí služba), u Odorika by museli platit těch cca 22 Kč/ měs. Běží v síti O2, bez závazku, viz přísl. vlákno ve fóru mobilmania.cz
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od xsouku04 »

Volal jsem na jejich infolinku, abych se dozvěděl, v jaké síti jsou, nechali mne 8 minut s hudbou čekat, pak to kdosi zdvihl a zavěsil. Podruhé už to bylo rychlejší.

Prý jsou v síti O2. Účtování 60+1, a data jinak než v balíčcích neumí.

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=1213930

Působí to na mne tak trochu jako šedivka, která má výslovně povoleno mít na webu vystaveny ceny.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od ViR »

NWT je "překlopená" a trochu upravená EMEA, která skutečně fungovala jako neveřejná služba, alias "šedivka", byť vůči klientům velmi seriózní. Sám jsem je svého času používal a stále mám z "historických důvodů" jedno jejich VoIP číslo...
POLJ

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od POLJ »

Tak podle O2 je to virtuální operátor a ti by asi nekecali;-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od xsouku04 »

POLJ píše:Tak podle O2 je to virtuální operátor a ti by asi nekecali;-)
Odkdy O2 podává informace o svých šedivkách a virtuálech?

Prý jsou stále v procesu odšedivkovávání se, který ještě probíhá. To, že mají ceny veřejně, je ale zjevné, že to není běžná šedivka, protože ta se právě toho bojí.
Musím uznat je fér, že to takto otevřeně na infolince na můj dotaz uvedli. Nicméně je to zjevný důvod, proč dostali výhodnější podmínky než ostatní virtuálové v jiných sítích.
Lidé, kteří v O2 pomáhali udržovat při životě tuhle šedivku, nyní vydupali výhodnější podmínky pro svou "legalizovanou šedivku" než je pro nezávislého virtuála běžné.
Už aby zde byla povinná velkoobchodní veřejná nabídka.
No snad to začne novou vlnu snižování cen.

Všimněte si, jaké ceny mají za VoIP. Nevypadají na firmu, co by byla schopna žít s nízkou marží.

Naše nabídka 3000 minut za 110 Kč není nic supervýhodného (šedivky mají VPN téměř zdarma), ale opět občas to někomu může pomoci ušetřit peníze. I kdyby si to měl objednat třeba jen jednorázově na nejukecanější měsíc v roce.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:Prevadeji se nevycerpene jednotky,a to i u datovych balicku,do dalsiho mesice?
Ne, každý měsíc je od 1. od začátku.
POLJ

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od POLJ »

Poskytuje;-)

Hezký den,
reaguji na naši předchozí komunikaci, podařilo se mi pro vás zjistit, že společnost NWT mobil s námi uzavřelo řádnou smlouvu, tudíž je jej můžete považovat za virtuálního operátora provozujícího služby prostřednictvím naší sítě.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Renáta Drastichová | Telefónica Czech Republic, a.s.
TomasK

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od TomasK »

Dobrý den,
Jsou při tomto balíku nadále zpoplatněný SMS do VPN?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost aktivovat si VPN balíček 3000 minut

Příspěvek od xsouku04 »

TomasK píše:Dobrý den,
Jsou při tomto balíku nadále zpoplatněný SMS do VPN?
Ano jsou. Balíček, kde by bylo i neomezené posílání SMS, bychom mohli také nabídnout, ale byl by ale trošku dražší. A jsem toho názoru, že pokud někdo může "neomezeně" volat, už si nepotřebuje neomezeně SMSkovat.
Ledaže by to byl nějaký školák pod lavicí, a to ať raději dává pozor.
Odpovědět