Automatické dorovnávání kreditu pomocí inkasa

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dorovnávání kreditu pomocí inkasa

Příspěvek od xsouku04 »

vlk píše:Bylo to v úvodu zmiňováno, že se systém automatického inkasa bude rozšiřovat, kdy to zhruba bude? A jaké plánujete vlastnosti?
Dobíjení na začátku měsíce mi vyhovuje.
Pro mě ideální systém by byl takový, že bych si mohl nastavit vysokou minimální částku, aby nabíjení probíhalo jednou za uherský rok, což nyní můžu. Nicméně není tam žádná pojistka, aby se inkaso provedlo v daném měsíci i v případě, kdy zůstatek poklesne pod jinou částku A. Popř. aby se inkaso provedlo vždy v nějakém kalendářním měsíci. (Chci minimalizovat počet transakcí k účtování)
No a pokud někdy zprovozníte i časté inkaso během měsíce a budu si moci nastavit, že když v měsíci poklesne můj zůstatek pod částku B tak se mi dobije kredit také tentokráte nejlépe i s upozorněním na email/SMS - tak to bude značka ideál.
Nic takového zatím na pořadu není. Vzhledem k tomu, že inkasa nesmyslně zdržují samotné banky, jako nouzové navýšení kreditu to není příliš vhodné, protože pokud do toho padne svátek s víkendem, můžete čekat hodně dlouho.
Tedy nyní je ideální si tam dát takovou rezervu, aby inkaso jednou za měsíc bohatě stačilo. Pokud třeba hodláte vycestovat a v roamingu volat více, nebo si jednorázově koupit dražší datový balíček, můžete vždy provést jednorázovou platbu.
Odpovědět