Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od MaT »

Taky způsob. A celkem transparentní a myslím si, že i férovy. Ale osobně si myslím - než 1,9 Kč za minutu, to se mi těch 1,49 Kč za minutu u Odorika líbí víc - víc než těch hodinu měsíčně z mobilu asi stejně neprovolám (a pokud ano, tak tam bude dost volání do vlastní sítě, to bude ještě levnější). Zároveň s jedním datovým balíčkem (69 Kč, ale většinu měsíců spíš dvěma) a alespoň nějakým tím voláním a SMSkováním měsíčně těch 100 Kč útraty vždycky udělám a tak jsem ten poplatek za SIM kartu ještě neplatil, ani nepamatuji...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od Pitomec »

Jenomže tam se uzavírá normální účastnická smlouva s nacionále (navíc i s možností ověření bezdlužnosti ze strany Poskytovatele služeb), takže to bych mezi virtuály vůbec netahal. Celý příspěvek je stejně akorát trapná reklama na Moraviatel :-(
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od helmut.niederman »

Pitomec píše:To není virtuál v síti TM, ale VF.
No, to ano, to máte pravdu, ale já reagoval na tvrzení o virtuálech s balíčky volných minut.
Jak psal pán Soukup

Kód: Vybrat vše

xsouku04 píše:U naprosté většiny virtuálů se podepíše smlouva a platí se zpětně. Nevím o nikom, kdo by měl všechny ty balíčky i "předplacené" varianty. Možné to je.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od Pitomec »

Mělo by se porovnávat porovnatelné, tj. pokud je Odorik pod TM a má nějaké podmínky, tak ho srovnat s virtuálem, který je taktéž pod TM a má podmínky úplně stejné. Nikoliv srovnání s virtuálem někde jinde, kde mohou ty podmínky být taktéž jiné.
Obrázek
JMÉNO ODORIK
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. led 2015 7:44:05

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od JMÉNO ODORIK »

Nevím, proč se předchozí můj příspěvek neobjevil v diskusi. Tedy znovu. Omlouvám se, možná se pletu, ale nikde jsem nenašel žádný návrh s možnostmi, co je vlastně možno nabídnout za balíčky. Uveďte min-max. možnosti podob balíčků, ať je nad čím diskutovat. Mě osobně by vyhovovaly zvýhodněné balíčky 30-50sms, 20min do Odoriku, 30-50min mimo Odorik. Někomu zase něco úplně jiného. Kdy se bude platit je mě osobně naprosto šumák. Platím inkasem.
bm0
Příspěvky: 5
Registrován: stř 01. říj 2014 15:13:39

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od bm0 »

Bude možné balíčky měnit i během současného zúčtovacího období? Tzn., pokud uvidím, že moje spotřeba je vyšší než jsem čekal, mohu si na daný měsíc zvýšit objem minut/SMS/dat?
Přidám můj postřeh odjinud:
V USA používám MVNO ConsumerCellular, kteří nabízejí zvlášť balíčky pro volání a SMS+Data (https://www.consumercellular.com/Info/Plans https://www.consumercellular.com/Info/Services). Jsou od 0 minut/SMS až po neomezené volání/SMS. Co se mi na tom nejvíce líbí, že když se blížím k vyčerpání balíčku, přijde mi upozornění a já mám možnost si ho navýšit a to až do posledního dne zúčtovacího období. Je fakt, že oni nezobrazují volání, SMS, data v reálném čase a někdy trvá až dva dny než se zobrazí, takže poslední dny musím odhadnout. Fakturují měsíčně a platí se zpětně (bez smlouvy).
Další možnost je, že pokud máte na jednom účtu více SIM (každá navíc za fixní poplatek $10/měsíčně) je volání mezi nimi zdarma a volné minuty, SMS+Data se sdílí v rámci celého účtu.
Uživatelský avatar
Tydýt
Příspěvky: 50
Registrován: sob 01. úno 2014 20:40:06

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od Tydýt »

Upřimně mně nevadí mít na účtě třeba o stokorunu víc, abych mohl využívat různých služby. Proto by mně také nevadilo "účtování na ruby". Zejména když je zde jasně psáno, že se jedná o dočasný stav. Co je ale podstatnější, tak o jakých balíčkách je zde řeč, co a za kolik. Přece jenom pokud by byl balíček například 100 minut za 140 Kč do všech směrů (včetně Odoriku), tak mně to tak zase výhodné nepřijde. Také velké množství balíčků asi nebude úplně to pravé. Ale cca ze tři hovorové balíčky, z toho jeden pro neomezené volání, tak to by mohlo být zajímavé.
Proto bych také poprosil o informaci, alespoň nástřelem, jaké je nabídka zmíněných balíčků.
_______________________________________ Obrázek
JMÉNO ODORIK
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. led 2015 7:44:05

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od JMÉNO ODORIK »

Celkem zajímavé diskusní vlákno již "utichlo".... Podnětů a návrhů v něm padlo celkem dost. Vzhledem k důvodu, proč bylo založeno se ptám, lze-li očekávat v brzké době nějaký výsledek, či změny ? Díky za info.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od MaT »

Těžko říct. Ono víc věcí utichlo - ale tiše doufám, že se na nich intenzivně pracuje. Já třeba docela s napětím čekám na nové datové balíčky, jiní zase čekají na Odorik SIM karty v síti Vodafone...
6162

Re: Návrh - balíčky volných minut a SMS naruby

Příspěvek od 6162 »

Tak co bude s těmi balíčky??? Navrhl bych 50 - 100 - 200 - do ostatních sítí plus flat a k tomu třeba 50 sms? klidně i kauci v nějaké výši,to je celkem běžné... hlavně se to nesmí stát nepřehledné.
Odpovědět