Směrování hovorů podle přesměrovávajícího čísla

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Leo8907
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. srp 2020 21:13:29

Re: Směrování hovorů podle přesměrovávajícího čísla

Příspěvek od Leo8907 »

Dobrý Večer
Skúsil som presmerovať moje mobilné čislo Vodafone na moje Internetové (nomadické, přenosné) telefonní číslo ktoré mám zriadené v odoriku . Snažil som s to nastaviť ,ale nedá sa mi to ked volám na moje číslo tak mi hlási že číslo je nedostupe . Ako mám nastaviť možnosti v odorik tak že ked zavolám na číslo ktoré mám vo vodafone že mi to bude zvoniť na tom odorik čísle : snád ste moju otázku pochopili .Za odpoved dakujem
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Směrování hovorů podle přesměrovávajícího čísla

Příspěvek od helmut.niederman »

Leo8907 píše:Dobrý Večer
Skúsil som presmerovať moje mobilné čislo Vodafone na moje Internetové (nomadické, přenosné) telefonní číslo ktoré mám zriadené v odoriku . Snažil som s to nastaviť ,ale nedá sa mi to ked volám na moje číslo tak mi hlási že číslo je nedostupe . Ako mám nastaviť možnosti v odorik tak že ked zavolám na číslo ktoré mám vo vodafone že mi to bude zvoniť na tom odorik čísle : snád ste moju otázku pochopili .Za odpoved dakujem
Bohužel někteří operátoři neumožňují přesměrovávat hovory na čísla začínající 1, 8, 90, 91, 97 ale jen na geografická a mobilní čísla. :roll: Co jsem se dozvěděl, tak někteří operátoři nemají rádi, když jejich klienti využívají VoIP, tak to holt omezují. :cry:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Směrování hovorů podle přesměrovávajícího čísla

Příspěvek od Pitomec »

A někteří operátoři neumožňují přesměrování vůbec, např. Kaktus (T-Mobile) s trapným odůvodněním, že o tuto službu údajně není zájem :-(
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Směrování hovorů podle přesměrovávajícího čísla

Příspěvek od helmut.niederman »

Pitomec píše:A někteří operátoři neumožňují přesměrování vůbec, např. Kaktus (T-Mobile) s trapným odůvodněním, že o tuto službu údajně není zájem :-(
Mne zas řekli něco jiného, ne že o to není zájem, ale že to nenabízí T-mobile ani pro Twist zákazníky. Ze všech síťových operátorů pro předplacenkáře nabízí tuto službu jen Vodafone. Go karty, Twist karty tohle nemají stejně jako vám neřeknou PIN 2 a PUK2 ( to zas umí T-mobile [ pokud má někdo hodně starou Twist kartu a hodně starý telefon, může si pomocí PIN2 nastavit v telefonu max kredit pomocí Ao-C pro volání třeba někomu půjčit telefon, například má kredit 200,- Kč ale do telefonu "namarkuje " 50,- Kč a pak někomu telefon půjčí a po vyčerpání kreditu se hovor zastaví, ale dnes T-mobile bohužel tuhle funkcionalitu už nenabízí a dnešní hloupé telefony taky nenabízí nastavit kredit pomocí PIN2 ] a Vodafone ) :roll:
Odpovědět