Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SIM.

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Ales

Re: Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SI

Příspěvek od Ales »

[quote="xsouku04"][quote="Ales"]Potrebuji pouze data v Korfu , Acharavi. Mohl by mi prosim nekdo doporucit, popr.nejaka zkusenost? Dekuji.[/quote]
Korfu, vypadá to, že patří k Řecku, tedy možnosti jsou zde. http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Greece[/quote]
Vesmes jsem se ptal na zkusenosti. Byl jsem prekvapen, kdyz ke koupi SIM po me chteli pas.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SI

Příspěvek od xsouku04 »

Ales píše: Vesmes jsem se ptal na zkusenosti. Byl jsem prekvapen, kdyz ke koupi SIM po me chteli pas.
To víte. Jiný kraj, jiný typ "buzerace". Proto je dobré cestovat, aby člověk získal nad podobnými požadavky trochu nadhled.
fred1976
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. črc 2015 9:02:52

Re: Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SI

Příspěvek od fred1976 »

Cesta do Rumunska na cca 14 dni jakou SIM na data poraďte mi prosím
děkuji
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SI

Příspěvek od vlk »

Na tohle jsem narazil pro cestování po EU, nemám vyzkoušené, ale zní zajímavě: http://michalblaha.cz/2015/06/nejlepsi- ... ani-po-eu/
ropman
Příspěvky: 13
Registrován: úte 04. pro 2012 0:00:55

Re: Cestujete? Podívejte se na možnosti pořídit si místní SI

Příspěvek od ropman »

Do Rakouska jsem plánoval koupit YESSS Starter Pack za 5 EUR, ale nakonec jsem ho z důvodu nepochopení a nepříliš dobré znalosti němčiny nevyužil / nekoupil.
Plánoval jsem zakoupit v některém z obchodů "yesss! classic Starter-Set" za 5EUR, ale měli všude jen Starter SET za 2EUR. Došlo mi, že v obchodech asi mají jen to, co je zrovna uvedeno v "Aktuální nabídce", kde je právě ten 2EUR balíček (na nenáročné zjištění počasí, chvilku Skype a nějakou tu fotku přes WhatsApp taky použitelný).

Takže jsme nakonec použili (Wenns - Pitztal) nabídku místní WiFi, ceny v oblasti budou asi podobné (v okolí byl vždy stejně pojmenovaný hotspot, který se tvářil FREE, ale bez přihlášení přes WEB nelze použít)

- 10 EUR na týden
- 5 EUR dny
- 3,50 EUR 300 minut
- 2 EUR 120 minut (2 kupóny po 1 hodině s heslem na přihlášení na webové stránce, nutno po ukončení odhlásit - ABMELDEN !)
- 1 EUR 60 minut

Příště jedině SIM nechat poslat na adresu ubytování a majitele upozornit, že tam něco takového přijde.
Odpovědět