Planovaná odstávka manipulace se SIM 26.8. – 29.8.

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Planovaná odstávka manipulace se SIM 26.8. – 29.8.

Příspěvek od megacruiser »

Upozorňujeme zákazníky, že T-Mobile plánuje odstávku části systému starající se o manipulaci se SIM kartami.

Odstávka je plánována na období:

pátek 26.8.2016, 19:00 hod. - pondělí 29.8.2016, 12:00 hod.

Po dobu odstávky nebude možné provádět žádné změny v nastavení Vašich SIM karet (včetně například i aktivace, uspání SIM karty nebo zakoupení balíčků). Pokud o nějaké změny SIM karty v našem rozhraní v této době zažádáte, budou provedeny po ukončení odstávky. Výpadek se nedotkne fungování mobilních služeb.

Obrázek
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Planovaná odstávka manipulace se SIM 26.8. – 29.8.

Příspěvek od alfi »

Tyhle odstávky sice tak nějak hlídám, ale zrovna teď o víkendu jsem to neuhlídal - v pátek večer došel balíček a i samotné přepnutí "bez balíčku" zafungovalo až v neděli/pondělí (fakt nevím, nehlídal jsem to). Vím, že za to Odorik nemůže, ale v dnešní době mi přijde dost smutné, když chce uživatel používat placenou službu a nějaká aktivační omezení okolo mu v tom i několik dnů brání :-( Už aby to nešťastné CRM v TM dokončili... a nebo cena dat klesla natolik, aby nemělo smysl těch pár desítek MB dokupovat po částech..
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Planovaná odstávka manipulace se SIM 26.8. – 29.8.

Příspěvek od xsouku04 »

Bohužel s těmi odstávkami nic neuděláme. Co bych ale mohli udělat, je informovat o tom předem emailem. Otázka je ale, jestli úplně všechny uživatele mobilních služeb nebo jen ty, u nichž je pravděpodobnější, že by jim to mohlo vadit. Tedy např. těm, co občas nějaká ta data přikupují. Jaká je ideální doba na poslání? 3-4 dny předem?

Bohužel to vypadá, že ony občasné odstávky zde budou stále, i když v budoucnu předpokládám nebudou tak časté a dlouhé.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Planovaná odstávka manipulace se SIM 26.8. – 29.8.

Příspěvek od mobilemanic »

xsouku04: jo, holt HA systémy jsou drahé a pokud to TM stačí provozovat v tomto omezeném režimu, tak s tím asi moc nenaděláme :-/

Oznámení emailem by v mém případě také nepomohlo - to, že data došla, jsem zjistil v noci ze soboty na neděli... :-//
Odpovědět