Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den,

nová vývojová verze aplikace je k dispozici na Google Play pod názvem "Odorik Callback 2".

Změn a oprav je opravdu hodně. Zásadní změnou je, že jde o zcela jinou aplikaci - Odorik Callback 2,
která bude souběžně existovat s aplikací Odorik Callback na Google Play.



Režim přesměrovaného volání byl kompletně revidován a otestován. Nově byl přidán třetí edittext pro zadání telefonního čísla mobilního telefonu.
Aplikace bohužel není schopna spolehlivě detekovat telefonní číslo mobilu, neexistuje pro to spolehlivý způsob.
Podmíněné přesměrování je v tomto režimu automaticky odstraněno po navázání hovoru.

Byly upraveny některé texty.

Byla opravena chyba s neuchováním zadaných čísel při přepnutí režimu aplikace a také v případě prvního spuštění aplikace.
Bylo otestováno uchovávání čísel při opuštění aplikace a návratu do aplikace.

Byla opravena chyba vedoucí k pádu aplikace za určitých okolností.

Byla opravena chyba spojená s odstraňováním vybraného rychlého kontaktu (nemožnost odstranit rychlý kontakt).



Aktuálně nejsou dokončeny překlady.
Další chyby prosím reportujte sem.

J.M.
danielkop
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 24. bře 2016 21:14:43

Re: Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Příspěvek od danielkop »

tak prvni reakce:

opět zkouším primárně na volbě "přesměrování volání" (flatový služební tarif, ale chci volat s Clipem mého soukromého čísla, tj. přes z flatu do odoriku a z Odoriku mým soukr.číslem dále za cenu volání přes internet)

1) pokud vyplním požadovaná čísla přímo z klávesnice, tak se vymažou... tj. je nutno ta čísla vybírat z telefonního seznamu :(

2) i pokud všechna telefonní čísla vyplním z telefonního seznamu (tj. číslo z kterého volám, číslo v síti Odorik kam zavolat a i to cílové číslo), tak aplikace sice napíše přesměrování nastaveno OK, nicméně korektně vytočí číslo v síti Odorik, ale pak už po mě hlasový automat chce, kam má být hovor přesměrován... a nepřesměruje se to samo :( .... může někdo ověřit, zda mám vše správně nastaveno? Jedná se o linku 228226617 ...... (v palarerním zvonění mám přesměrování na *8223004, protože pokud tam není nic, tak mi to hlásí, že číslo je vypnuté, nebo nedostupné)

dělá to na mě dojem, že si ten program prostě neumí v ústředně přes data správně nastavit, kam se to má přesměrovat.....

dan

ps. zkouším to z Androidu 5,1
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den,

Aplikace "Odorik Callback 2" je nyní na Google Play.

J.M.
kparal
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 9:59:47

Re: Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Příspěvek od kparal »

Zdravím, nedala by se přidat funkce pro změnu/dokoupení datového balíčku? Tahle možnost mi u odoriku hodně chybí (otevření webových stránek odoriku v prohlížeči sežere hodně dat).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro android - alfaverze k veřejnému testování

Příspěvek od xsouku04 »

kparal píše:Zdravím, nedala by se přidat funkce pro změnu/dokoupení datového balíčku? Tahle možnost mi u odoriku hodně chybí (otevření webových stránek odoriku v prohlížeči sežere hodně dat).
Je to v plánu, ale pořád se k tomu pan Karas nemůže dostat. Pokud na web použijete opera mini, funguje to obstojně i při FUP a moc dat to nespotřebuje.
Odpovědět