Správcovský účet Odorik

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Správcovský účet Odorik

Příspěvek od xsouku04 »

Každý uživatel služby Odorik.cz si nyní může zvolit svého správce a dovolit mu správu svého Odorik účtu.

Správci se po kliknutí na aktuální jméno uživatele zobrazí seznam všech spravovaných účtů, vidí jejich kredit a může se pod nimi "přihlásit".

Vhodné je to např. pokud chcete, aby Vaše děti měly sice vlastní kredit, ale abyste měl jejich účet stále pod kontrolou a snadno se dalo na něj přepnout.

Spravování cizích účtů může být užitečné též pro techniky, kteří nastavují VoIP telefony, nebo různé pokročilé možnosti v Odorik účtech svých klientů.

Pohodlně je nyní možné službu Odorik.cz i přeprodávat. Každý zákazník má kvůli bezpečnosti svůj vlastní kredit - jako limit proti možnému zneužití třetí stranou. Účtovaná cena koncovému zákazníkovi ale může být jiná - vyšší. Správce má také přehled o celkovém počtu minut všech spravovaných účtů.
Přílohy
prehled_spravovanych_uzivatelu.png
prehled_spravovanych_uzivatelu.png (72.75 KiB) Zobrazeno 16659 x
spravcovsky_ucet.png
spravcovsky_ucet.png (70.22 KiB) Zobrazeno 16659 x
5icz
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. led 2014 20:03:16

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od 5icz »

Funguje, diky!
brabitom
Příspěvky: 28
Registrován: úte 16. črc 2013 21:45:08

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od brabitom »

Super :)
muh

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od muh »

Bravo!!! Díky za významné usnadnění!
xsys
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od xsys »

skvela funkce, dekuju :)
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše: Pohodlně je nyní možné službu Odorik.cz i přeprodávat. Účtovaná cena koncovému zákazníkovi ale může být jiná - vyšší.
Jak tomu mám rozumět, to jako zákazníci Odoriku si budou sami stanovovat cenu za hovor a účtovat je svým tzv. podzákazníkům ? Například otec rodiny bude přeprodávat hovory na mobily své manželce a místo 0,59 Kč/min bude své manželce účtovat 5,90 Kč/min ? A kdy taková funkcionalita bude spuštěná ?
Fotrik

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od Fotrik »

I já se připojuji, jsem moc rád že jste tuto funkci zavedli.. moc mi to ulechčí život..
Děkuji
zdenek

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od zdenek »

Diky, funguje, konecne jsem se dockal :).

PS: Muzete tam jeste pridat funkci preposilani kreditu z mastera na slave?
Hodily by se predurcene castky 50, 100, 500, 1000.
CraZ
Příspěvky: 5
Registrován: pát 17. dub 2015 8:58:59
Bydliště: Brno

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od CraZ »

Skvela funkce, spravuji vice ucty s vlastnim kreditem a toto mi ulehci spravu. Dekuji.

Ja bych jeste uvital moznost prevest linky mezi ucty. Zpravidla nejdrive linku nastavim na svem uctu, necham to zajemce vyzkouset a az pozdeji to necham zajemci prevest na jeho vlastni ucet (nutno vsak kontaktovat zakaznickou podporu Odorik).
xsouku04 píše:Pohodlně je nyní možné službu Odorik.cz i přeprodávat. Každý zákazník má kvůli bezpečnosti svůj vlastní kredit - jako limit proti možnému zneužití třetí stranou. Účtovaná cena koncovému zákazníkovi ale může být jiná - vyšší
Nerozumim.
zdenek píše:PS: Muzete tam jeste pridat funkci preposilani kreditu z mastera na slave?
Hodily by se predurcene castky 50, 100, 500, 1000.
Toto tam ale uz ted funguje. Staci kliknout na kredit u vybraneho uctu a prevede vas to do nastaveni Platby / Prevod kreditu. Tam lze prevest kredit na jiny ucet. A to v libovolne castce. Jen zvlastni je, ze to lze provest i na ten vlastni (master) ucet.
Siemens Gigaset C470 IP
zdenek

Re: Správcovský účet Odorik

Příspěvek od zdenek »

[quote="CraZ"]
Toto tam ale uz ted funguje. Staci kliknout na kredit u vybraneho uctu a prevede vas to do nastaveni Platby / Prevod kreditu. Tam lze prevest kredit na jiny ucet. A to v libovolne castce. Jen zvlastni je, ze to lze provest i na ten vlastni (master) ucet.[/quote]
Mate pravdu, nejak jsem ji napoprve nevidel - diky Odoriku, sice jsem na to musel cekat 2 roky, ale nakonec to funguje.
Odpovědět