Pátá aktualizace aplikace Odorik Callback 2 pro Android

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.

Pátá aktualizace aplikace Odorik Callback 2 pro Android

Příspěvekod admin » pát 23. pro 2016 12:38:43

Dobrý den,

právě byla uvolněna další aktualizace aplikace Odorik Callback 2 pro Android.
Zde je seznam změn:

- V nastavení aplikace přibyla možnost zapnout nahrávání hovorů. Tato funkce se uplatňuje v režimech zpětné volání a přesměrované volání.
Nahrávání hovoru neprovádí aplikace samotná, pouze vkládá prefix *86 před volané číslo a tento prefix aktivuje funkci nahrávání na serveru odoriku.
- V režimu přesměrovaného volání se již manuálně nezadává číslo pro přímý hovor, ale vybírá se ze seznamu dostupných čísel. Tento seznam aplikace získává prostřednictvím Odorik API.
- V seznamu čísel (viz předchozí bod) jsou také k dispozici tzv. sdílená čísla, která lze pro toto volání použít. V současné době vrací Odorik API pouze jeden rozsah čísel.
Z tohoto rozsahu aplikace vybírá náhodně pouze jedno číslo, které promítá do výběru.
V budoucnu se počítá s tím, že Odorik API bude vracet více rozsahů sdílených čísel, aplikace potom nabídne z každého rozsahu další sdílené číslo.
- Dále bylo provedeno několik drobných změn v textech a popisech.

J. Marák
admin
Administrátor

Re: Pátá aktualizace aplikace Odorik Callback 2 pro Android

Příspěvekod xsouku04 » stř 28. pro 2016 18:04:41

Je zde další aktualizace s opravou několika drobností.
xsouku04
Administrátor

Příspěvekod utx » sob 31. pro 2016 20:58:30

xsouku04 píše:Je zde další aktualizace s opravou několika drobností.

Teď jsem ji poprvé nainstaloval. U přesměrovaného volání je roletka výběru čísel prázdná. U zpětného volání je to v pořádku.
utx

Příspěvekod xsouku04 » ned 01. led 2017 11:46:14

utx píše:

Teď jsem ji poprvé nainstaloval. U přesměrovaného volání je roletka výběru čísel prázdná. U zpětného volání je to v pořádku.

Mně to nedělá.

U přesměrovaného volání by roletka měla obsahovat vždy alespoň jednu položku, i když žádné vlastní veřejné číslo nemáte. A to vždy náhodné sdílené číslo. Můžete prosím na mail poslat přihlašovací API jméno, pod kterým Vám to tak dělá? Abychom byli schopni problém zopakovat.

Mně to nedělá. Jediný problém s kterým jsem se setkal byl ten, že po aktualizaci mi aplikace začala padat. Aktualizaci jsem prováděl možná trochu nerozumě v době, kdy aplikace běžela. Po odinstalaci a nové instalaci, a opětovného zadání API jména a hesla to přestalo a žádnou další chybu jsem neviděl.
xsouku04
Administrátor

Příspěvekod utx » čtv 05. led 2017 21:01:27

xsouku04 píše:
utx píše:

Mně to nedělá.

Zajímavé. Teď už to nedělá ani mne. Přitom jsem jí za tu dobu nepoužil.
utx

Zpět na Novinky