Odstávka manipulace se SIM 1.9. - 4.9.

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
soustruh
Příspěvky: 20
Registrován: pát 15. dub 2016 11:28:17

Re: Odstávka manipulace se SIM 1.9. - 4.9.

Příspěvek od soustruh »

Dobrý den,
1. září se mi neaktivovalo LTE kvůli nedostatečnému kreditu na datový balíček (mimochodem, na aktivaci LTE jsem kredit měl). Poté jsem jej pokusil aktivovat v administraci, ale už se to bohužel nepovedlo. Celý měsíc jsem vydržel a věřil jsem, že aspoň aktivace ve standardním termínu pro další měsíc, zkrátka 1. října, se podaří. Ani po restartu telefonu mi ale stále naskakuje pouze připojení 3G. Můžete prosím zjistit, jestli jsem mezi těmi šťastlivci se zaseklými objednávkami, nebo co mám udělat pro to, aby mi zase připojení jelo rozumnou rychlostí?

PS: Hlavně mi prosím nevracejte těch stržených 10 Kč (nyní už tedy dvakrát), jako jste to dělali někomu jinému tady ve fóru, věřím, že vy za to nemůžete, a nijak o to samozřejmě nezchudnu. Jen už bych to tak nějak chtěl vyřešit. :-)
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Odstávka manipulace se SIM 1.9. - 4.9.

Příspěvek od Largon »

Fotrik píše:Zdravím všechny, nebyl jsem v Čr takže píšu info až teď, bohužel mám pořád obě karty nefunkční, jedna sice v administraci naskočila ale v telefónu ji síť odmítá a druhá pořád se probouzí od 12.9 a nic..
bere to kredit zbytečně, uspím ji a pokusím se jí obnovit..
Edit takže nevím jestli jsem náhodou nebyl na jiném čísle v administraci a nebo jestli to neblbne ale teď zase píše i u té první že od 8.9 se obnnovuje..
Dobrý den,
vidím ještě 11 požadavků ze září, které stále nejsou dokončené. Jedno oživení SIM mezi nimi je.
soustruh píše:Dobrý den,
1. září se mi neaktivovalo LTE kvůli nedostatečnému kreditu na datový balíček (mimochodem, na aktivaci LTE jsem kredit měl). Poté jsem jej pokusil aktivovat v administraci, ale už se to bohužel nepovedlo. Celý měsíc jsem vydržel a věřil jsem, že aspoň aktivace ve standardním termínu pro další měsíc, zkrátka 1. října, se podaří. Ani po restartu telefonu mi ale stále naskakuje pouze připojení 3G. Můžete prosím zjistit, jestli jsem mezi těmi šťastlivci se zaseklými objednávkami, nebo co mám udělat pro to, aby mi zase připojení jelo rozumnou rychlostí?

PS: Hlavně mi prosím nevracejte těch stržených 10 Kč (nyní už tedy dvakrát), jako jste to dělali někomu jinému tady ve fóru, věřím, že vy za to nemůžete, a nijak o to samozřejmě nezchudnu. Jen už bych to tak nějak chtěl vyřešit. :-)
Pošlete mi prosím do soukromé zprávy něco, podle čeho tu SIM najdu (tel. číslo, linka), podívám se na to.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Odstávka manipulace se SIM 1.9. - 4.9.

Příspěvek od Largon »

soustruh píše:Dobrý den,
1. září se mi neaktivovalo LTE kvůli nedostatečnému kreditu na datový balíček (mimochodem, na aktivaci LTE jsem kredit měl). Poté jsem jej pokusil aktivovat v administraci, ale už se to bohužel nepovedlo. Celý měsíc jsem vydržel a věřil jsem, že aspoň aktivace ve standardním termínu pro další měsíc, zkrátka 1. října, se podaří. Ani po restartu telefonu mi ale stále naskakuje pouze připojení 3G. Můžete prosím zjistit, jestli jsem mezi těmi šťastlivci se zaseklými objednávkami, nebo co mám udělat pro to, aby mi zase připojení jelo rozumnou rychlostí?

PS: Hlavně mi prosím nevracejte těch stržených 10 Kč (nyní už tedy dvakrát), jako jste to dělali někomu jinému tady ve fóru, věřím, že vy za to nemůžete, a nijak o to samozřejmě nezchudnu. Jen už bych to tak nějak chtěl vyřešit. :-)
Díky za zprávu, prověřil jsem to. 1. září byl požadavek na 150 MB balíček + LTE, ale chybělo necelých 30 haléřů, aby se mohlo aktivovat oboje. Když není dostatečný kredit na vše, tak jen zašleme SMS zprávu a neaktivujeme nic.

Co se týče LTE, tak nyní by mělo fungovat, vyzkoušejte prosím. Problém byl v tom, že T-Mobile nám sice potvrdil požadavek jako úspešně dokončený, ale u nich k aktivaci nedošlo. Takže náš systém měl od 8. září za to, že LTE už aktivní je.
soustruh
Příspěvky: 20
Registrován: pát 15. dub 2016 11:28:17

Re: Odstávka manipulace se SIM 1.9. - 4.9.

Příspěvek od soustruh »

Largon píše:Co se týče LTE, tak nyní by mělo fungovat, vyzkoušejte prosím.
Ano, funguje, díky! Já jsem si právě říkal, že bych zkusil deaktivaci a novou aktivaci, ale jak stále pokračovaly ty potíže, tak jsem se té SIM karty radši ani nedotýkal, abych si aspoň zavolal. :-)
Odpovědět