Nižší ceny za datové balíčky od 1.12.2017

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.

Re: Nižší ceny za datové balíčky od 1.12.2017

Příspěvekod helmut.niederman » úte 05. pro 2017 21:08:08

xsouku04 píše:Dnes mi volal nějaký předražený překupník a říkal mi, že se připravuje vyhláška, která bude nutit ty, co provozují wifi zdarma třeba v restauraci nebo hotelu, aby museli své uživatele nějak ověřovat. Např. SMS zprávou. Předpokládám, že hlavní motiv není bezpečnost (jsme totiž jednou z nejbezpečnějších zemí na světě), ale snaha omezit množství wifi hotspotů zdarma. Hádejte, kdo o to má zájem.
Informace je neověřená, ale předpokládám, že onen obchodník si to úplně nevymyslel. Dovedu si představit, že ti, co připravují onu vyhlášku, o hodně publicity nestojí.

Pokud ta vyhláška vejde v platnost, bude to mít jedno pozitivum. Wifi sítí ubyde a lidé nebudou za šíření wifi signálu riskovat onkologické a jiné nádory včetně rakovin. :D :)

Každopádně to bude zase nějaká Babišovina - však počkejte, až Zeman dá zelenou Babišovi a on se taky chopí moci tedy vlády, tak všichni včetně jeho voličů zapláčeme nad výdělkem ( výsledkem voleb ). Pokud to není Babišovina ale nějaká Brusselovina volovina EU, tak mne toto zase nepřekvapuje, protože je to součást strategie boje proti terorismu kde ve finále zvítězí Ilumináty staletími budovaný Nový Světový řád. :x
helmut.niederman

Re: Nižší ceny za datové balíčky od 1.12.2017

Příspěvekod xtonda » ned 10. pro 2017 19:47:39

xsouku04 píše:Kdyby dali třeba 10 GB za 200 Kč

Nejsprostší na tom je, že firemní zákazníci takovéto ceny mají.
xtonda

Předchozí

Zpět na Novinky