Diagnostika zvukových paketů hovoru

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.

Re: Diagnostika zvukových paketů hovoru

Příspěvekod forum-user-UDFENS2 » čtv 18. črc 2019 7:45:39

V tom případě to pak tedy má fungovat jinak, protože když například ztratíte mobilní telefon, tak jdete na policii s tím, aby vám telefon našla nebo vrátila. Ale sami policisté často "neoficiálně" vám na služebně kde to sepisujete přímo řeknou, že ten telefon je spíš pravděpodobnost, že ho nenajdou.

Co z toho je tedy pravda. Vím o člověku, který byl celkem slušný a jednal přesně podle "pravidel" a ztrácel telefon každé cca 3-5 měsíce během dvou let a chodil s tím i na policii to nahlašovat až na přesně toto už nadával, že mu nebyl ani jeden telefon nalezen a když pak našel sám telefon tak zvažoval zda ho vrátit. Zavolal na poslední číslo a s tím člověkem se domluvil na vrácení, paní akorát poděkovala a nic moc z toho nebylo tak když našel další tak si ho už nechal s dost vulgárními průpovídkami na stranu policie. Článek jsem si přečetl a zhlédl i video... Otázkou pak tedy je, proč ta data sbírají u všech, když ta data nemají ve většině efektivitu spravedlnosti ale efektivitu zpětného "dohledání" na základě pravděpodobnosti. To přeci v takovém masovém měřítku nemůžu žádný soud povolit.
V praxi v následcích tedy převažuje, že není problém v tom, že by šel někdo kolem trestného činu, který za cca půl roku někdo řeší a tomu člověku zavolá ale problém je v tom, že člověk by mohl být pachatelem trestného činu, aniž by vlastnil mobilní telefon. Ta data sbírá telefon a zpracovává "soukromá společnost". Ne policie. Sběr těch dat není nijak "standarizován" policí ale policie na základě těchto dat jedná. Z toho co jsem viděl na videu tak lze tato data nasbírat offline a získat uživatelem a vypsat. Pokud je lze uživatelem vypsat tak je lze i upravit a odeslat upravená což už Google tedy nevyhodnocuje, protože by musel taková data odmítnout což nedělá. Kdyby to dělal, tak by se objevily na netu články a diskuze o tom, že uživatelský účet byl zablokován za padělání těchto lokalizačních údajů.. polohy, apod. Z toho co vím, tak fungují i na Androidu 9.0 aplikace pro falešnou GPS pozici, která se bez ukáže i v Google Mapách a v dalších aplikacích.
forum-user-UDFENS2
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 23. črc 2014 15:13:24

Re: Diagnostika zvukových paketů hovoru

Příspěvekod diviš » čtv 18. črc 2019 9:59:48

Tak za prvé:
K diagnostice má přístup pouze ten, kdo má přístup k účtu. To z pohledu uživatele. To bychom se mohli zde bavit i o tom, jak je možné, že má banka přehled o mých platbách na účtu apod.
Za druhé:
Vyhodnocení přenosu zvukových paketů nic neříká o obsahu hovoru a ani o konkrétních hovořících osobách. Jen jsou zřejmé IP. Až někdy proniknete do problematiky přenosu dat, za čímž se skrývají mnohé funkce a služby, o nichž běžný uživatel nemá ani potuchy, pak pochopíte, že nějaký rozbor paketů je nic proti tomu, co vše se musí vyhodnocovat, ukládat, sledovat, aby sítě byly funkční (!), aby měly potřebnou spolehlivost a odolnost. Mimochodem, z veřejně dostupných zdrojů lze získat informace o konkrétních osobách, až se člověk nestačí divit, co všechno o sobě lidé kde uvedou, zobrazí a sdělí.... Jen je třeba ty dílčí info poskládat a dát do souvislostí.

Když se mne v dávné minulosti někdo zeptal, zda má odposlouchávaný telefon a jak to pozná, tak jsem každému s úsměvem řekl, ža ano, že je odposloucháván a že to nepozná.... Na tom je ale velice zajímavé, že tento dotaz mi kladl zpravidla ten, kdo vědomky páchal nějaké nepravosti až trestnou činnost. Normální lidi, co ctí zákony a elementární mravní hodnoty, to nezajímalo.

V žádném případě Vám nechci radit, ale, až se začnete zabývat jinými věcmi, možná zjistíte, že Váš život je příjemnější, že nejste stresován a budete žít v pohodě. To je ale už opravdu o něčem jiném.......

Přeji Vám pěkný den a více radosti ze života!
diviš
 

Předchozí

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků