Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od xsouku04 »

helmut.niederman píše:To vaše snižování nákladů se mi vůbec nelíbí. Už dvakrát jste přesunuli pobočku v Praze a na potřetí jste jej zrušili :cry: Nejdříve to mělo být k vůli bourání v Jindřišské pak tedy došlo k omezení místa ve Vladislavově ulici, a teď už Odorik v Praze není :-( Fakt si myslím, že po spuštění aukcí na 5G sítě, skončí v Česku drobní poskytovatelé - virtuálové.
Ale Odorik v Praze zatím je v Černé růži. Z Vladislavové jsme se museli stěhovat, protože dům původní majitel prodal a předělává se to na hotel a hospodu.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:To vaše snižování nákladů se mi vůbec nelíbí. Už dvakrát jste přesunuli pobočku v Praze a na potřetí jste jej zrušili :cry: Nejdříve to mělo být k vůli bourání v Jindřišské pak tedy došlo k omezení místa ve Vladislavově ulici, a teď už Odorik v Praze není :-( Fakt si myslím, že po spuštění aukcí na 5G sítě, skončí v Česku drobní poskytovatelé - virtuálové.
Spustit mohou třeba i 10G ale pokud nespustí ceny mobilních služeb do přízemí tak se o osud virtuálů určitě bát nemusíme! Vodafone volání 3,57 Kč min 60 + 60 , Odorik 1,49 Kč s 1 + 1. Opravdu bych strach neměl
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od Pitomec »

Výhoda Odoriku je hlavně v kombinaci VoIP + virtuál. A co se týká kamenných poboček, tak ty stejně příliš valný význam dneska nemají.
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Výhoda Odoriku je hlavně v kombinaci VoIP + virtuál. A co se týká kamenných poboček, tak ty stejně příliš valný význam dneska nemají.
No,co to je VoIP zase tolik lidí neví,co a jak s tím,a tak to nevyužívají.
A kamenné obchody,asi se dost lidí bez nich obejde,já jsem ještě u Odoriků na návštěvě nebyl,do Prahy 150 km.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od Pitomec »

Odorik začínal jako VoIP operátor a šlo mu to i bez mobilního virtuála, takže úplně neznámý asi nebyl :)
Obrázek
vlk
Příspěvky: 179
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od vlk »

Kristovec píše:No,co to je VoIP zase tolik lidí neví,co a jak s tím,a tak to nevyužívají.
Stačí správce, aby to věděl, uživatel už pak jen telefonuje ze sluchátka a nemusí vůbec tušit, co je za sluchátkem. Jestli VoiP, virtuál, mobil.
Jan Telefonista
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 24. led 2013 8:35:10

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od Jan Telefonista »

Mne to eshop v kondici neva, stejne jsem vsecka zarizeni vzdycky objednal emailem a vlastne to byly snad vzdycky jen prevodniky grandstream. To uz taky nepujde? Hlavne se mi u Vas libilo vyrizovani reklamaci :) Chapu, ze kdyz to nebudete na sklade, tak bych si treba pockal. Taky si myslim, ze drzet na sklade treba jeden dvouportovej a jeden ctyrportovej prevodnik asi pro Vas neni problem. Nebo sem je kupoval jen ja? :lol:
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od misa »

Jan Telefonista píše:Mne to eshop v kondici neva, stejne jsem vsecka zarizeni vzdycky objednal emailem a vlastne to byly snad vzdycky jen prevodniky grandstream. To uz taky nepujde? Hlavne se mi u Vas libilo vyrizovani reklamaci :) Chapu, ze kdyz to nebudete na sklade, tak bych si treba pockal. Taky si myslim, ze drzet na sklade treba jeden dvouportovej a jeden ctyrportovej prevodnik asi pro Vas neni problem. Nebo sem je kupoval jen ja? :lol:
Pokud jste objednávku poslal mailem, tak jsme s tím měli naopak práce ještě víc, protože jsme to museli nejdříve převést do systému eshopu. Na skladě už prostě nic držet nebudeme. Ve velkoobchodě se neobjednává po jednom kuse a jak jsem již psala výše, nedá se příliš odhadnout, po jakých zařízeních bude zrovna poptávka. Co se týče Grandstreamů, tak ty ještě máme celkem skladem, takže ty ještě nějakou dobu budou, než je vyprodáme. Co se týče Gigasetů, tak ty už nejspíše dovyprodáme velmi brzo.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení eshopu Odorik.cz (kromě simkaret)

Příspěvek od misa »

Právě jsme zahájili výprodej zařízení v našem eshopu. Většina položek byla zlevněna a do bazaru byly přidány nové položky.
Odpovědět