Nové možnosti portací od 1.4.2020

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
rattkin
Příspěvky: 44
Registrován: stř 29. čer 2016 10:51:49

Re: Nové možnosti portací od 1.4.2020

Příspěvek od rattkin »

Tohle je přesně ta díra kterou je možné ukrást autorizační sms a to je důvod proč všichni důvěryhodní poskytovatelé už nedělají ověření přes sms ale mobilní aplikaci
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nové možnosti portací od 1.4.2020

Příspěvek od Pitomec »

Kterou "ocení" zejména ti, kteří mají obyčejný mobil...
Obrázek
jve75

Re: Nové možnosti portací od 1.4.2020

Příspěvek od jve75 »

Dobrý den,
chtěl bych portaci čísla pro 1 pevnou linku k odorik.cz, číslo je u UPC, které nyní ale vlastní Vodafone.
V portačním formuláři mám vyplnit jako operátora UPC nebo Vodafone? OKU kód mám.

Dá se portovat, i když číslo bude ve výpovědi (chci dát výpověď - ukončení k 31. srpnu služby Internet + telefon)?
Nebo mám vypovědět jenom ten internet?
(všechen hardware mám vlastní, nic v pronájmu)

Děkuji za Vaše odpovědi.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové možnosti portací od 1.4.2020

Příspěvek od xsouku04 »

jve75 píše:Dobrý den,
chtěl bych portaci čísla pro 1 pevnou linku k odorik.cz, číslo je u UPC, které nyní ale vlastní Vodafone.
V portačním formuláři mám vyplnit jako operátora UPC nebo Vodafone? OKU kód mám.

Dá se portovat, i když číslo bude ve výpovědi (chci dát výpověď - ukončení k 31. srpnu služby Internet + telefon)?
Nebo mám vypovědět jenom ten internet?
(všechen hardware mám vlastní, nic v pronájmu)

Děkuji za Vaše odpovědi.
Pokud budete portovat jediné číslo, tak nám stačí poslat OKU a informaci o tom, jaké číslo chcete portovat. Není třeba vyplňovat formulář. Co se týče výpovědi UPC, nevím přesnou odpověď, ale vypovědět obojí, myslím, nemůže být chyba. Jen je potřeba to stihnout. Zrušené číslo nemusí jít portovat.
Odpovědět