Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.

Re: Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Příspěvekod helmut.niederman » pon 21. zář 2020 16:38:24

5uch píše:Helmut:

Na Orwelovský stát jsem dost citlivý, víc než můžete tušit. Jsem si velmi dobře vědom změn, které přinášejí do života nové technologie a trendy v řízení společnosti. Vidím, jak vyměňujeme svobodu a osobní zodpovědnost za kolektivní bezpečnost, pohodlí a zábavu. Spousta lidí dělá individuální rozhodnutí ve prospěch té druhé skupiny hodnot. I já jsem vinen. Používám služeb banky, platební kartu, telefon, teď dokonce i chytrý, jsem na internetu, nemám vypnuté sledování polohy Google (ale s nikým ho nesdílím) atd... protože to tak chci. Ale třeba zatím necítím chuť si spustit aplikaci eRouška. Ale nevylučuji, že to udělám, když budu mít pocit, že jde opravdu do tuhého. Je to stálé hledání rovnováhy mezi pohodlím a preferencí osobních zájmů na jedné straně, ztrátou svobody a soukromí a "kolektivní bezpečností" na straně druhé.

A teď k těm vašim výkřikům do tmy:
- Máte nějaké důkazy, že lidé v Itálii umírali na očkování? Jako vážně??? To vám řekl aero.net?
- U nás a na Slovensku lidé nejsou očkovaní, tak umírali na jaře mnohem méně, než v okolních státech?
- Myslíte, že ve státech Jižní Ameriky jsou lidé očkováni více než u nás, takže proto tam umírali a umírají v tak velkém počtu?
- Nemocnice v Itálii zaplnili lidé umírající na běžnou chřipku, takže těch "pár" s koronavirem navíc mělo smůlu?
- A výrazný nárůst úmrtí (bez ohledu na příčinu) v 11. - 24. týdnu roku 2020 v Evropě ve srovnání s průměrem předchozích 4 let vysvětlíte jak? Někde v Evropě vypukla válka? Popadala hromada letadel? Vybouchla jaderná elektrárna? Hm?

https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Weekly_deaths_in_24_European_countries,_2020_and_average_2016-2019_(deaths).png

A zdá se, že do toho zatahujete odpor k očkování... Pravé neštovice, černý kašel, tuberu a obrnu na vás, odpírači! Teda ne že vám to přeji, ale asi to fakt potřebujete zažít. Ale teď, než začnete něco pindat, najděte si jako domácí úkol nějaká čísla - kolik lidí na tyhle nemoci umíralo před zavedením očkování, a kolik lidí umírá na odmítavou reakci k očkovací látce. Fakt si žijeme asi moc dlouho dobře, že lidé začínají ztrácet paměť.

Helmute, vaše šťouravost a vyhledávání nepravděpodobných scénářů užití v technických záležitostech a telekomunikačních službách... je sice trochu protivné, na druhou stranu ale užitečné (pomáhá odhalit chyby a doladit drobnosti). Pokud jde o politicko - životní názory (nebo jak to nazvat) tak s vámi hluboce nesouhlasím a asi rezignuji na další diskusi (protože s lidmi takového ražení se v podstatě diskutovat nedá).


Ještě jednu laskavost vám udělám - pokud máte rád zkoumáte data a jejich vizualizaci - tak tady můžete sledovat nákazu a její průběh celosvětově:
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps ... 7b48e9ecf6
https://app.corpismaps.com/maps/04510f0 ... 44c1bda9a8


Vy budete nespíš nějaká ovce novodobého otrokářského systému, který se teď instaluje, tak snad vám v ní bude dobře. Prostě mi tohle nikdo nevymluví, řítíme se do nové totality - novodobého fašismu pod rouškou COVIDU a špiclování lidí prostřednictvím chytrých telefonů. Víte asi jste nečetl knihu od Orwella 1984, kdyby jo, tak byste viděl paralely s dnešním světem.
Prostě u mne je COVID jasný fake, s cílem nasadit lidem náhubky ve formě roušky a covid passů. Ve světě umírají lidé na jíné choroby a nikdo kolem toho nedělá takový kolotoč a cirkus. Proč když před 20 lety jsme tu měli těžké chřipkové epidemi se nezavedli roušky ? A nedělali se takové věci jako dnes ?? No proč ?

Jen ubohá spící nemyslící ovce a novodobý otrok si může myslet, že nějaký COVID 19 pochází z netopýra. Přitom pravý důvod je úplně jiný. Když už tak COVID jsou důsledky záření umělého elektromagnetického vlnění, zejména umělá EM pole vytvářené mobilními sítěmi a hlavně a tomu nezabrání ani Chemtrails je to silné záření z vesmíru, kdy silné elektromagnetické pole rozvibrovová buňky DNA a vytváří to COVID příznaky. Ale to co se děje v plné nahotě, musí být každému jasné, je to začátek novodobého otroctví, rouškovství, a zničit ekonomiku, zničit kapitalismus a nastolit NEOMARXISMUS COVIDISMUS

Takhle vláda nadělala z lidí ekonomické mrtvoly svými drakoniánskými opatřeními ( dělají takhle vlády i v Izraeli, Austrálii, protože musí poslouchat světovou elitu zejména Ilumináty ) a kdo ví jestli tím, jak budeme teď nosit dlouhodobě roušky z nás neudělají mrtvoly skutečné. Fakt mne jímá hrůza kam až dál si to necháme líbit tyhle neomarxistické covidistické manýry téhle a jiných vlád. :idea:
Tady dole se podívejte na video českého lékaře Václava Jordána, který žije ve Švýcarsku. Já s jeho názory silně rezonuji :idea:
Uživatelský avatar
helmut.niederman
 
Příspěvky: 929
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Příspěvekod 5uch » pon 21. zář 2020 21:20:24

Lee9:

Podle informací MZCR se % hospitalizovaných celkem stabilně (od půlky června) pohybuje okolo pásma 2.5% z lidí s potvrzenou nákazou.
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Takže absolutní počet lidí v nemocnici roste spolu s počtem nakažených, byť v mírném odstupu (lidé jsou zralí na nemocnici typicky po 14 dnech od projevů nákazy). Na začátku září, kdy čísla začala růst, bylo hospitalizováno 150 lidí, 35 v těžkém stavu. Po třech týdnech je to 500 v nemocnici a z toho 100 v těžkém stavu.
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/cov ... pitalizaci
Otázka je, kam až mohou ta čísla růst, než to začne být průšvih. Exponenciála je svinská funkce.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
5uch
 
Příspěvky: 318
Registrován: stř 21. lis 2012 5:01:18

Re: Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Příspěvekod 5uch » pon 21. zář 2020 21:35:11

Helmut:

1984 jsem si s pohnutím přečetl. Miluji film Brazil pro jeho "vesele děsivé" momenty. Ale ještě si kvůli tomu na hlavu nenasadím alobalovou čepici, příčina těch děsů je jinde. Když už mluvíme o knížkách, co ukazují naši nebezpečnou závislost na vymoženostech moderní doby... tak pěkný a čtivý je Blackout. A k tématu stylová klasika je Kmen Andromeda.

A jistě, nákaza se jistě šíří hodně v zemích, kde je nejvíc mobilních sítí a hlavně ty 5G, že. Třeba v Rusku, Indii... zatímco v rozlehlých zemích a málo osídlených zemích, kde je penetrace mobilních sítí nízká (např. do září ČR, Slovensko...) je situace lepší.

Helmut:
COVID jsou důsledky záření umělého elektromagnetického vlnění, zejména umělá EM pole vytvářené mobilními sítěmi a hlavně a tomu nezabrání ani Chemtrails je to silné záření z vesmíru, kdy silné elektromagnetické pole rozvibrovová buňky DNA a vytváří to COVID příznaky.


Měl jsem za to, že DNA není buňka, ale kyselina uvnitř jádra buňky... jo aha, ono je to celé jen od Helmuta jen takové ukázkové trollení. Dobrej ironickej pamflet, Helmute. Všechno je tím pokryté: chemtrails, EM záření, kosmické záření, genetické změny, mobilní sítě i COVID a vibrace. Hezky vystižený je ten blábolivý styl prezentování smyšlenek konspirativců (nebo iluminátů? Já v tom mám teď zmatek).

Zkusím trolla dál nekrmit a ukončit ten off-topic.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
5uch
 
Příspěvky: 318
Registrován: stř 21. lis 2012 5:01:18

Re: Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Příspěvekod Preipad Customer » úte 22. zář 2020 17:31:29

Helmute, Helmute, nezlobte se na mne, ale jak politika, COVID, konspiracni teorie souviseji se sluzbami Odorik ? Chapete ze k tomu zde neni prostor pro takove neplodne a duchaprazdne diskuze ? Jste na foru Odorik a ne na nejakem politickem foru. Pokud mate zapotrebi do toho plest politiku a zvanit o nesmyslech, bezte si diskutovat jinam, ale ne sem na diskuzni forum Odorik, ktere je urceno VOIP. To je jako kdybych ja prisel na diskuzni forum houbaru a zacal tam kecat o ornitologii a dravcich. :!: :!: :!: :!: Vase komentare tim povazuji za SPAM. Bezte si trollit nekam jinam a vyhledejte pana Chocholouska :!: :!: :!: Kdybyste se o podobny trolling a flame ware pokousel i na Superforum Mobilmanie tak byste byl vyloucen z diskuzniho fora. A hlavne mluvite uplne z cesty :roll:
Timto chci pozadat administratory fora aby tyhle prispevky, ktere nemaji co do cineni se sluzbami ODORIK a VOIP vymazali pripadne jej presunuli do spam filtru.
Preipad Customer
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 17. srp 2013 17:55:21

Re: Nová bezplatná linka na koronavirus 1221

Příspěvekod Pajdal » pon 28. zář 2020 11:40:42

Já se přidávám! Je to tak! Helmuta vymazat, odfiltrovat...... Ať jde jinam.....
Pajdal
 

Předchozí

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků