Nové 30 denní datové balíčky

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové 30 denní datové balíčky

Příspěvek od xsouku04 »

Hooonza píše:Prosím, jak se provádí dokupování dat, přesně jsem to teď nesledoval? Když vyčerpám měsíční balíček a dám "nahradit ... (větším)", stránka upozorní, že mi bude stržena plná cena nově objednávaného balíčku. Jaký je tedy rozdíl mezi "přikoupit" a "nahradit"? Díky.
Rozdíl je ten, že u přikoupit vám nepropadnou zbývající volná data, pokud nějaké jsou. Kdežto u nahradit data propadnou. Přikoupit tak můžete ještě dříve, než vám data dojdou, protože zbytek nepropadne. Přikoupení má také tu výhodu, že má platnost 30 dní, i když za velmi omezených a nepříjemných podmínek. Nejdříve je v dalším měísíci potřeba spotřebovat hlavní datový balíček a teprve poté je možné čerpat z dokupu. Po uplynutí 30 dní nebo vyčerpání dokupu nebudete upozorněni SMS.

Posledních pár dní den v měsíci je lepší nákup dat odložit, pokud je to možné, nebo koupit dál málo. Také může být řešením místo měsíčního balíčku koupit třicetidenní, tam problém s koncem měsíce není. U třicetidenních balíčků nelze data dokupovat. Až data dojdou nebo vyprší 30 dní, můžete si koupit nový. Buď opět třicetidenní nebo do konce měsíce.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nové 30 denní datové balíčky

Příspěvek od Pitomec »

xsouku04 píše: Třicetidenní balíček platí 30 dní od zakoupení (počítáno je to na hodiny) a nedochází k automatické obnově.
To je takový problém tu 30-denní automatickou obnovu v samoobsluze (v softu) dodělat? Nevím, jenom se tak ptám...
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové 30 denní datové balíčky

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:
xsouku04 píše: Třicetidenní balíček platí 30 dní od zakoupení (počítáno je to na hodiny) a nedochází k automatické obnově.
To je takový problém tu 30-denní automatickou obnovu v samoobsluze (v softu) dodělat? Nevím, jenom se tak ptám...
No ale pokud by data došla třeba o den dříve, stejně by si balíček musel dotyčný obnovit ručně, protože na množství stažených dat není úplný spoleh.
Tedy je otázka, jestli to vůbec dělat. Zatím pracujeme na tom hlasovém menu, aby bylo jednoduché si balíček koupit po telefonu až v momentě, kdy dotyčný data potřebuje.
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Nové 30 denní datové balíčky

Příspěvek od Hafi »

xsouku04 píše:
Hafi píše:Doplníte ty klouzavé balíčky do toho hlasového menu? Neb z logiky jejich fungování ho případně chci aktivovat, až když mi běžná data dojdou, což teď znamená asi zapnout po telefonu data po kB (zaplatím za to 9 Kč, i když jsem měl předtím normální balíček?) a pak teprv přes online rozhraní zapnout klouzavý balíček.
Ano, chceme to dodělat.
Dík, vyzkoušeno funguje.
Odpovědět