PAP2T - když mám obsazeno chci mít obsazeno

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
milne
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. pro 2012 15:08:03

PAP2T - když mám obsazeno chci mít obsazeno

Příspěvek od milne »

Když mluvím na lince 1 s externí linkou a volá mi linka 2 pouze přes PAP, je slyšet vyzváněcí tón. Jde nastavit, aby byl obsazovací tón?
Občas nesvítí kontrolka linky na PAP2T i když je online. Čím to je?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PAP2T - volání mezi linkami

Příspěvek od xsouku04 »

Máte na PAP2 dvě různé linky, dvě čísla. A vy chcete, aby když voláte z jednoho čísla bylo druhé obsazené i když ve zkutečnosti obsazené vůbec není ?
milne
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. pro 2012 15:08:03

Re: PAP2T - volání mezi linkami

Příspěvek od milne »

Mám na PAP2 dvě různé linky, dvě čísla. A chci, aby když volám z jednoho čísla a volá mi to druhé číslo, aby to první bylo obsazené. Nyní mi signalizuje při hovoru, že mi volá druhé číslo a to si myslí, že nevolám a přitom volám...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PAP2T - volání mezi linkami

Příspěvek od xsouku04 »

milne píše:Mám na PAP2 dvě různé linky, dvě čísla. A chci, aby když volám z jednoho čísla a volá mi to druhé číslo, aby to první bylo obsazené. Nyní mi signalizuje při hovoru, že mi volá druhé číslo a to si myslí, že nevolám a přitom volám...
Aha myslíte, jako že to krátce pípá ve sluchátku a tím vám to signalizuje druhý hovor na lince. To se dá vypnout. Myslím že se to jmenuje něco jako call waiting. Využití to má jen pokud by jste aktivně přepínal mezi dvěma hovory, což ale většina lidí nevyužije.
Odpovědět