Panasonic KX TG2512FXT na PAP 2T

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
liapor
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. zář 2013 17:43:55

Panasonic KX TG2512FXT na PAP 2T

Příspěvek od liapor »

Ahoj, moc prosím o radu......moje mamka má doma bránu Linksys PAP 2T..doposud na ni byl napojen Gigaset A 140+ přídavné sluchátku.Vše fungovalo bez jediné chybičky.
Nyní nově místo gigasetu napojen Panasonic KX TG2512FXT (základna + 2 sluchátka) a dostavily se problémy :-(
1. Někdy (nepravidelně) se po zvednutí sluchátka (zmáčknutí tlačítka) neozve oznamovací ton. Číslo se sice vytočí ale hovor se tím pádem neuskuteční.
2. Příchozí hovor přijmu, volající strana mne slyší ,ale já neslyším vůbec nic (opět nepravidelně)

Problém se týká obou telefonů připojených k základně a není aktivovaný režim eko.
Věděl by mi prosím někdo poradit kde a co případně změnit??...na čísle je aktivovaný provisoring odorik.
Děkuji za rady
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic KX TG2512FXT na PAP 2T

Příspěvek od xsouku04 »

No napadá mne, že buď zlobí ten panasonic, a nebo je na PAP2t nastavena nějaká impedance, napětí či co, kterou nemá panasonic rád.

Asi bych vyzkoušel panasonic přenést někam jinam (na jinou linku), jestli to dělá také.

Kde jste pap2T koupil? Je to originál nebo čínská kopie? Kopie má opravdu hodně způsobů, jak zlobit předtím, než odejde.
Odpovědět