Well ST100

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
kaith
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. bře 2014 13:30:32

Well ST100

Příspěvek od kaith »

Dobrý den,

mám telefon Well ST100 a potřeboval bych ji spojit s telefoní ústřednou Kerio Operátor, která je nainstalovaná v naší síti. Ale ať zkouším různé možnosti nastavení telefonu, nejsem schopen telefon s ústřednou spojit. Prosím o radu, děkuji.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Well ST100

Příspěvek od xsouku04 »

kaith píše:Dobrý den,

mám telefon Well ST100 a potřeboval bych ji spojit s telefoní ústřednou Kerio Operátor, která je nainstalovaná v naší síti. Ale ať zkouším různé možnosti nastavení telefonu, nejsem schopen telefon s ústřednou spojit. Prosím o radu, děkuji.
Obrázek

A jiné telefony ano?

Osobně bych wifi telefon nedoporučoval už z prinicipu, protože wifi není moc vhodná technologie pro přenos hlasu po budově. Pokud někdo cestuje, tak za podobné peníze si totiž může koupit třeba nokia mobil, který umí to stejné jen jaksi navíc k funkcím běžného mobilního telefonu. A do kanceláře je lepší i mírně levnější DECT technologie, která nemá potíže s občasným zakoktáváním nebo výdrží baterie. Tedy tento telefon jsme ani netestovali, doporučuji se obrátit na dovozce i když může to být marné.
kaith
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. bře 2014 13:30:32

Re: Well ST100

Příspěvek od kaith »

Už se mi to podařilo zprovoznit. Spíše se mi jednalo o to, že jsme v kanceláři 4 a pokud člověk potřebuje něco řešit se zákazníkem, tak bylo celkem problematické sedět u PC a zároveň u telefonu. Tak jsem to vyřešil tímto. Už to funguje, takže děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Odpovědět