Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč. DPH

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od xtonda »

Zivan píše:
xsouku04 píše:...Existují tedy případy, kdy Heureka.cz a spol. ve skutečnosti nejlevnější a nejlepší eshopy mohou zamlčovat.
V tomhle pripade to uplne neplati, protoze jeden z eshopu na Heurece ma dopravu zdarma. Nic proti Next-g, ale doprava za 160Kc je celkem dost a je to 40% ceny toho sluchatka. A osobni odber s poplatkem taky na popularite neprida.
Jo, to sou ty podvodný eshopy, cena zdánlivě pěkná, ale není možnost jak zboží převzít bez dalšího poplatku. T.S. Bohemia to má za stejné peníze a 14 prodejen po republice bez příplatku za osobní odběr. http://www.tsbohemia.cz/siemens-gigaset ... 67781.html
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od MaT »

U T. S. Bohemia jsem byl teď překvapen, že i ani doprava poštou nic nestála... A to jsem objednával věc asi za 2 stovky (konkrétně hands free od Gigasetu - L410 - připojuje se to přes DECT rovnou k základně). Že už by se tady u nás v ČR začínalo blýskat na lepší časy a blížilo se to objednávání z Honkongu a Šenčenu přes eBay nebo dx.com? :-)
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od MaT »

Ano, 160 Kč za dopravu mi také přijde zbytečně moc. Pokud by tím chtěli zákazníky motivovat raději k osobnímu odběru, budiž - ale pak se mi také nelíbí ten 30korunový poplatek. Pochopil bych to u eshopů s výdejními místy, kde se ta doprava z hlavní pobočky na výdejnu také musí nějak zaplatit (takže třeba Alza a Mall něco takového mají - ale když vyzvedáváte v Holešovicích nebo Horních Počernicích tak ne). Ale Atel je jedna firma, má takový celkem malý obchod v Modřanech, kde sedí jeden nebo dva prodavači a většinu času tam ani zrovna žádného zákazníka nemají a těch 30 Kč tedy fakt moc nechápu...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od xsouku04 »

Ano, 160 Kč za dopravu mi také přijde zbytečně moc.
Význam next-g vidím především v tom, že má ucelený bohatý sortiment sluchátek i základen tak, jak by je zákazník mohl potřebovat. Tedy např. má kategorii přídavná sluchátka. A základny a sluchátka k nim prodávají tak, jak je pravděpodobné, že by je někdo mohl potřebovat. - tedy v setech. Je zřejmé, že se zaměřují více na firemní klientelu, kde poštovné, zvláště při větší objednávce, není podstatné. Proto by si jistě zobrazení na heureka.cz zasloužil (z pohledu koncového zákazníka), i když nemusí být vždy pro konkrétní sluchátko včetně dopravy nejvýhodnější.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od xsouku04 »

MaT píše:Hands free od Gigasetu - L410 - připojuje se to přes DECT rovnou k základně
Jak jste s ním spokojený? Já jsem si jej pořídil také, abych ho kdyžtak mohl doporučit.
Ale vypadá to na takové v podstatě nepoužitelné šumítko. Co se týče kvality přenášeného zvuku, je to nouzovka.
Pro někoho, kdo potřebuje jen zvonítko do další místnosti za 250 Kč, to nemusí být špatné, ale jinak nedoporučuji.

Není náhoda, že je ve výprodeji za tak nízkou cenu. Cena odpovídá.

Vaše zkušenost je jaká?
testxxx
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21. črc 2013 20:47:09

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od testxxx »

http://www.next-g.cz/
http://www.atel.cz
a x dalsich www

najdi 10 rozdilu

1. next-g je levnejsi
2. next-g ma drazsi postovne
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od MaT »

Ad L410: Nejdřív jsem měl docela problém se spárováním se základnou. Možná to bylo tím, že nebyla dostatečně nabitá baterie - ale nebylo to moc jak poznat. Když jsem baterii vložil a nebo dle návodu ten kousek "zapnul", tak to normálně zahrálo ten krátký zvuk jako že se zapíná... Asi půl hodiny jsem se s tím mořil, pak se na to vykašlal - dal to do nabíječky a zkusil po pár hodinách a pak už to šlo.

Telefonovat jsem z toho ještě pořádně nezkoušel - vyzkouším o víkendu. Chtěl jsem spíš něco na ucho nebo do ucha - ale když jsem narazil na tohle za těch asi 200 Kč, tak jsem si říkal, že to aspoň vyzkouším...

Ještě zpátky ke sluchátku A400H - rodičům jsem vloni pořizoval C530IP, mají k tomu dvě sluchátka - teď by se jim hodilo třetí - a právě zvažujeme, jestli C530H za asi 1300 Kč (ať to mají stejné a záruku, že bude fungovat všechno jako na těch dalších dvou) a nebo jestli nekoupit třeba právě tohle A400H.

A tak se chci zeptat - kdo ho má ozkoušené - je možné pak volat interně mezi sluchátky na jedné základně?
ZdePri
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. srp 2013 14:00:47

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od ZdePri »

Mám L410 tak půl roku a používám to spíš jako to "zvonítko" v jiné místnosti.
Na základně S685IP lze hovory jen přijímat (interní i externí), ale na youtube jsem viděl , že je možné nějaká spolupráce s C610. https://www.youtube.com/results?search_ ... gaset+l410
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přídavné sluchátko k zákl. Gigaset - A400H za 399 Kč vč.

Příspěvek od MaT »

S C610IP by právě mělo být možné třeba hovor zahájit ze sluchátka (ať už přijmout nebo i vytočit) a pak si to "přehodit" na tuhle klipsnu. Ale zatím jsem neměl moc šancí to vyzkoušet - resp. zkoušel jsem to a zatím mi to moc nešlo. Obvykle na testování používám volání na 800 123 456, ale tam nevím jestli mě někdo slyší a nebo se to po chvilce možná i samo zavěsí... Snad to vyzkouším o víkendu, bych volal i živým lidem co jsou ochotnější si povídat a nebude jim vadit, že je použiji jako pokusné králíky. :-)
Odpovědět