CSipSimple

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
Pepeprvni
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14. kvě 2015 17:31:04

CSipSimple

Příspěvek od Pepeprvni »

Dobrý den.
Na telefonu s androjdem 4.4 si chci založit sip účet odorik.
Zadal jsem několikrát oparvdu správně 6-ti místné číslo, dle návodo na webo odoriku a také heslo.
Vše mi kontrolovala manželka s dcerou, že nedošlo k překlepu. A stejně se objevila hláška špatná registrace.
Nechal jsem si vygenerovat nové heslo a opět zkusi 3x přihlásit. Dopadlo to stejně.
Co si mám počít?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CSipSimple

Příspěvek od xsouku04 »

Máte SIP u nás v nastavení aktivní?
Kdyžtak to pro jistotu zkuste vypnout a znovu zapnout.
Pepeprvni
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14. kvě 2015 17:31:04

Re: CSipSimple

Příspěvek od Pepeprvni »

Děkuji, ale stále nic.
I když jsem vypnul a zapnul telefon.
I když jsem napsal přesně: sip.odorik.cz, přihlašovací jméno a heslo tak jak jej vidím po přihlášení v nastavení účtu.
I když zvolím druhou variantu, kde nepíši: sip.odorik.cz, protože Android 4.4 se CSipSimple má již přednastaveno Odorik.
Ale musím přiznat, že nevím zda mám u Vás SIP aktivní.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: CSipSimple

Příspěvek od MaT »

Nechápu. Když nevíte, jestli máte SIP aktivní, tak běžte do nastavení účtu a tam to zkontrolujte. Ale napsat "stále nic" a pak napsat "nevím, zda mám SIP aktivní" mi přijde takové trochu zvláštní... Jestli nevíte, kde to v nastavení u Odorika je, tak bych Vám sem hodil i screenshot, ale nějak nevidím možnost v tomto fóru uploadovat obrázky - asi bych ho musel dát někam jinam a sem pak jen odkaz...
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: CSipSimple

Příspěvek od michaels »

chjo ...
Obrázek
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

Re: CSipSimple

Příspěvek od achil »

Taky po přihlášení do účtu pod volbou linky by mělo být v tabulce v pravo zelené zatržítko ve sloupci Ativní SIP. Pokud již máte na stejné lince nějaký telefon funkční t.j přihlášený, tak asi by mělo být povoleno více registrací. V obrázku od michaels je více registrací zakázáno. Pak si další telefon na stejné číslo nepřihlásíte.
Pepeprvni
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14. kvě 2015 17:31:04

Re: CSipSimple

Příspěvek od Pepeprvni »

Díky všem.
Ono by úplně stačilo, kdyby místo nesmyslné omáčky na několik dlouhých vět napsali na webu raději fakta, že?
http://www.odorik.cz/w/csipsimple_for_android
Podívejte kolik je tam zbytečností!!!
A aby napsali údaj, že se v nastavení pod heslem má aktivovat SIP, tak to tam úplně chybí!!!!!!!!!
Tak se pak nemohou divit, že je někdo otravuje s kdejakou hloupostí, kdyř sami píší plno hloupostí místo důležitých faktů!!!
Ještě jednou díky všem a přeji hezký víkend.
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

Re: CSipSimple

Příspěvek od achil »

Pepeprvni nerozciluj se. Hlavní je, že si napsal jaký máš problém. Forum ti pomohlo s řešením a tys to zprovoznil. Někdo používá protokol SIP někdo zase IAX, tak proto je tam ta možnost volby pro všechny.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CSipSimple

Příspěvek od xsouku04 »

Pepeprvni píše:Díky všem.
Ono by úplně stačilo, kdyby místo nesmyslné omáčky na několik dlouhých vět napsali na webu raději fakta, že?
http://www.odorik.cz/w/csipsimple_for_android
Podívejte kolik je tam zbytečností!!!
A aby napsali údaj, že se v nastavení pod heslem má aktivovat SIP, tak to tam úplně chybí!!!!!!!!!
Tak se pak nemohou divit, že je někdo otravuje s kdejakou hloupostí, kdyř sami píší plno hloupostí místo důležitých faktů!!!
Ještě jednou díky všem a přeji hezký víkend.
Návod na CSIPSImple opravdu za nic nestojí a chtělo by začít s návodem úplně novým. Já ale osobně android vůbec nepoužívám, tedy budu to muset dát nějakému androiďákovi rozkazem.
Odpovědět