VoIP telefon s bluetooth

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
ktjunior
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 05. lis 2015 11:30:27

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od ktjunior »

1) Je kvalita hovoru pres L410 opravdu hodne spatna?
2) Ktery telefon je lepsi vybrat Gigaset C530 IP, nebo Panasonic KX-TGP 500 (resp. 600) z pohledu kvality hovoru? Sluchatka u obou (tri) maji konektor na headset.

Diky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od xsouku04 »

L410 je opravdu, co jsem měl tu čest, katastrofa, lze to použít jen jako zvonítko. Nechápu jak něco takového mohli vůbec vypustit.
Co se týče dalšího dotazu, předpokládám, že rozdíl mezi sluchátky bude nepatrný.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od MaT »

No já přes to párkrát telefonoval, ale stejně jsem si to většinou nějak držel u pusy, přišlo mi, že když to dám fakt za klip na límec, není to ono...

Ale ještě než budu pořizovat třeba ten Gigaset SL400, tak si asi ještě zkusím koupit tohle:

http://www.ebay.com/itm/Plantronics-M12 ... Sw~bFWH2nb

Myslím, že by mi to mohlo také docela dobře stačit. Že telefon bude někde vedle mě položený nebo že ho budu mít v kapse a povede od něj kabel, to mi až tak nevadí, mně se to hlavně líbí kvůli tomu, že budu mít volné ruce. Něco takového bych potřeboval i v práci, tak pokud se mi to osvědčí, tak si něco takového asi nechám koupit i tam - ale budu se muset podívat, jestli ty Cisca 7xxx nebo co to tam máme mají tento konektor také. Mám spíš pocit, že tam byl nějaký užší konektor RJ...
ktjunior
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 05. lis 2015 11:30:27

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od ktjunior »

No presne neco podobneho si predstavuju, C530 IP je uz na ceste, tak pak velmi ocenim zkusenosti s timhle dratovym headsetem.

Hlavne jsem zvedavy na pohodli, tady to kritizuji: http://www.cnet.com/products/plantronic ... m-headset/
ency
Příspěvky: 11
Registrován: sob 04. dub 2015 11:40:16

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od ency »

Jejste jsem nic nevybral, stale nad tim koumam ... jeste jsem videl, ze existuji DECT nahlavni soupravy - prijeti je jasne, stiskem tlacitka, vola ni by pak probihalo vytocenim z rucky a predanim hovoru na sluchatko ... (ale to je asi potreba zkusit, jestli bude fungovat)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VoIP telefon s bluetooth

Příspěvek od xsouku04 »

ency píše:Jejste jsem nic nevybral, stale nad tim koumam ... jeste jsem videl, ze existuji DECT nahlavni soupravy - prijeti je jasne, stiskem tlacitka, vola ni by pak probihalo vytocenim z rucky a predanim hovoru na sluchatko ... (ale to je asi potreba zkusit, jestli bude fungovat)
Další možnost je běžné přepojení hovorů (to musí fungovat vždy), nebo též objednání hovory zpětným voláním. Buď z mobilu (aplikace), z našeho webu nebo api aplikace http://www.odorik.cz/aw/
Odpovědět