Zoiper-příchozí hovory-prosba o radu

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
ivan119
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13. bře 2021 13:59:34

Zoiper-příchozí hovory-prosba o radu

Příspěvek od ivan119 »

Mám nový telefon Umidigi Bison, nainstaloval jsem si placený Zoiper (na jiném telefonu dříve CSimple), Android 10.
Odchozí volání přes Odorik účet funguje OK. U příchozích mám problém. Telefon zvoněním avizuje příchozí hovor, ale opticky se na displeji nic nezobrazuje, takže nevidím kdo volá ani nevidím žádné tlačítko k přijmutí nebo odmítnutí hovoru. Co kde nastavit? Mám dojem, že snad při prvotní instalaci Zoiper se zaškrtává, zda chci ho chci používat i pro příchozí hovory a to jsem tenkrát nezaškrtnul, takže možná zbývá jenom odinstalovat a znovu nainstalovat....Díky za radu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoiper-příchozí hovory-prosba o radu

Příspěvek od xsouku04 »

Myslím, že důvod je prostě ten, že Zoiper, přestože vypadá nablýskaně, je prostě zabagovaný. Jak a jestli se dá bug obejít, nevím. I kdybyste zaškrtnul, že nechcete příchozí hovory, není to důvod k tomu, aby to zvonilo a nešlo zvednout.
pe.havel
Příspěvky: 228
Registrován: pát 02. zář 2016 10:34:20

Re: Zoiper-příchozí hovory-prosba o radu

Příspěvek od pe.havel »

Já bych to tipoval spíše na nevhodně nastavená práva aplikace v systému Android. Tuším, že jsem měl podobný problém (na jiném telefonu). Někde v nastavení aplikace z pohledu OS by mělo být možné povolit zobrazení i při zamčené obrazovce, prioritu nad ostatními aplikacemi, prioritu zvuku atd.
Odpovědět