Zoiper - problémy s registrací

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
Odpovědět
WiliamWallace
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. dub 2014 8:51:12

Zoiper - problémy s registrací

Příspěvek od WiliamWallace »

Když poprvé spustím program Zoiper ve WP8, proběhne registrace a můžu normálně volat, kvalita hovoru je solidní. Chci ale volat další číslo třeba za pět minut a napíše se mi "registration failure" a už se nepřihlásím, narazili jste na tento problém někdo? Kde mám co nastavit aby se to nedělo? Nastavení účtu mám nejspíš správné, když se registrace někdy povede.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoiper - problémy s registrací

Příspěvek od xsouku04 »

WiliamWallace píše:Když poprvé spustím program Zoiper ve WP8, proběhne registrace a můžu normálně volat, kvalita hovoru je solidní. Chci ale volat další číslo třeba za pět minut a napíše se mi "registration failure" a už se nepřihlásím, narazili jste na tento problém někdo? Kde mám co nastavit aby se to nedělo? Nastavení účtu mám nejspíš správné, když se registrace někdy povede.
Zoiper pro WP8 je stále beta. Ještě před nedávnem na některých telefonech nefungoval vůbec.
Asi bych to zatím řešil vypnutím a zapnutím toho programu.
Pokud chcete,a bych se podíval co přesně nám Zoiper zasílá (jestli tedy něco dorazí), potřebuji znát číslo linky a čas.
HANZvonKURDAU
Příspěvky: 14
Registrován: úte 06. srp 2013 9:03:15

Re: Zoiper - problémy s registrací

Příspěvek od HANZvonKURDAU »

Taky más stejný problém. Na Lumii 810 mi funguje jen s protokolem IAX. A taky pouze jediný odchozí hovor po spuštění programu. Mým potřebám to ale nijak nevadí. Na 3G nebo LTE s dostatečně silným signálem kvalita hovoru výborná.
WiliamWallace
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. dub 2014 8:51:12

Re: Zoiper - problémy s registrací

Příspěvek od WiliamWallace »

Už jsem na to nejspíš přišel, problém byl v tom, že po vypnutí displeje se vypínala wifi a tím docházelo k odpojení, problém pravděpodobně vyplynul z opakované registrace. Zkusil jsem telefon nastavit, aby se wifi při vypnutém displeji nevypínala a zatím to vypadá, že to zabralo.
Odpovědět