CSipSimple: vyzvaneni a (ne)vibrace prichoziho hovoru na Z1C

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
jlo
Příspěvky: 149
Registrován: pon 08. dub 2013 12:32:18

Re: CSipSimple: vyzvaneni a (ne)vibrace prichoziho hovoru na

Příspěvek od jlo »

ZdePri píše:Pro C3-01 je poslední FW 7.51, stejně jako pro X3-02.
Tak to je škoda. Je to trochu divné, nevím, jak je to s C3-x, ale X3-02 a X3-02.5 se liší jen frekvencí použitého procesoru (tam by možná šlo zkusit i hack, nahrát fw pro 2.5, ale byl by to samozřejmě risk).
ZdePri píše: nejde email, jako u všech S40.
http://mobil.idnes.cz/microsoft-ukonci- ... _nokia_vok
Tenhle krok Microsoftu jsem taky nepochopil, nicméně reálně to nijak nevadí - na mobilech řady S40 by měl normálně fungovat Picomail (http://www.picowireless.com/view.php?pu ... s/PicoMail); přinejmenším na své X3-02.5 ho používám k plné spokojenosti, je to podle mne opravdu povedený klient.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: CSipSimple: vyzvaneni a (ne)vibrace prichoziho hovoru na

Příspěvek od xtonda »

To je docela masakr, by mě zajímalo, jestli to bylo nějak šířeji známo, že mail klienty v Nokiích fungovaly přes jejich proxy, což krom toho, že po zrušení té služby to přestalo fungovat, také znamenalo, že ta hesla musela tam někde venku být uložena v plaintextu.

Javový klient může být fajn, kdysi byla i J2ME GMail aplikace, ale takové věci jako kontrolu mailu v pravidelných intervalech v tom asi budou problém, pokud to vůbec někde jde, tak určitě zdaleka ne všechny telefony umožní klientu běžet na pozadí nebo se v pravidelném intervalu spouštět.
jan.hradil
Příspěvky: 51
Registrován: stř 03. dub 2013 22:13:31

Re: CSipSimple: vyzvaneni a (ne)vibrace prichoziho hovoru na

Příspěvek od jan.hradil »

jlo píše: Jakou máte verzi firmware? Já na své mám V 07.58 - 17-09-12.
Já mám stejny FW jako vy, V 07.58 - 17-09-12. Aktualizovat neni kam. To znamená, že je to někde hluboko v nastavení. Ale co?
ZdePri
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. srp 2013 14:00:47

Re: CSipSimple: vyzvaneni a (ne)vibrace prichoziho hovoru na

Příspěvek od ZdePri »

Nevyzvánění příchozího VoIP hovotu (C3-01, X3-02).

Pak je tu je tu ještě záhada proč na jednom WiFi AP to zvoní a na jiném nezvoní. Oba AP na jedné síti.
Odpovědět