Media5-fone - integrace v androidu?

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
Odpovědět
libor007
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30. bře 2013 21:16:11

Media5-fone - integrace v androidu?

Příspěvek od libor007 »

Zdarec, nevite nekdo, jestli je s media5 fone klientem mozno vytacet primo z nativniho telefonniho seznamu, jako treba u csipsimple? Zatim musim vzdy spustit media5 a v nem hledat kontakty, coz je nepohodlne. Doted jsem pouzival csipsimple, ale po updatu fw telefonu je jediny pouzitelny media5 fone.
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Media5-fone - integrace v androidu?

Příspěvek od Dollphinka »

Nepodařilo se mi tuto funkci zprovoznit. V Media5 není nikde funkce integrace klávesnice k zapnutí. A i když mi běží tento SIP program na pozadí, tak můj S4 mi nenabídne volat přes Media5. Možná v placené verzi programu bude ta funkce dostupná. Já osobně bych Vám ale doporučila vyzkoušet program Zoiper, který je nejen zdarma, ale můžete si v něm zaregistrovat více linek nejen jednu jako v Media5 a navíc podporuje i protokol IAX, který je vhodný pro méně stabilní připojení. Pro mě je i rozhraní a nastavení programu přívětivější ;)

Návod najdete i na naší wiki :) http://www.odorik.cz/w/zoiper
libor007
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30. bře 2013 21:16:11

Re: Media5-fone - integrace v androidu?

Příspěvek od libor007 »

Díky za reakci. Program mám zakoupený delší dobu, tehdy mi fungoval nejlépe. Pak jsem jel dlouho na csipsimple a nyní jsem bohužel nucen jít zpět na media5fone. A mám dojem, že kdysi šlo media5 vyvolat z nativního seznamu(android 2.3), ikdyž ruku do ohně za to nedám..
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Media5-fone - integrace v androidu?

Příspěvek od Dollphinka »

Abych se přiznala, tento program moc nepoužívám. Mám ovšem taktéž dojem, že jsem již nabídku volání přes Media5fone taky dostala při vytáčení z klávesnice. Bohužel se mi to nedaří zopakovat.
Odpovědět