Která verze je správná ODORIK.EXE?

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
Odpovědět
PaJi
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10. čer 2013 22:57:40

Která verze je správná ODORIK.EXE?

Příspěvek od PaJi »

Zdravím,
jen bych se chtěl zeptat na správný soubor ODORIK.EXE. Používám ho k plné spokojenosti (jednoduchý, přesně to co potřebuji).
Zhruba před rokem jsem jej ztáhl a měl 655872 Bytes ve verzi 1.2.25. Dnes jsem to jen kontroloval a ejhle ta samá verze má najednou jen 614400 Bytes. Myslím si, že by bylo dobré, dát aspoň MD5, SHA, CRC nebo něco podobného. Člověk dnes nikdy neví, kdo ho cestou snifuje apod.
Děkuji.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Která verze je správná ODORIK.EXE?

Příspěvek od Zedna »

Posledni verze i strucny popis poslednich zmen je popsan na wiki
http://www.odorik.cz/w/odoriktelefon-podrobne
http://www.odorik.cz/w/odoriktelefon
PaJi
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10. čer 2013 22:57:40

Re: Která verze je správná ODORIK.EXE?

Příspěvek od PaJi »

Na tyto stránky jsem se dostal, ale tam nic napsáno o verzích "není" (historie, atd.). Oba soubory, které jsem popisoval mají verzi 1.2.25 a oba byly ztaženy tady odsud z Odoriku. Zásadně to neztahuji odjinud.
Proto jsem se ptal jaký je mezi nimi rozdíl. Oba soubory mají označení 1.2.25 - které porty používají 5060 nebo 5068? Ty dřívější verze (myslím 1.2.21 nebo 1.2.22) byly odlišeny, ale tady prostě tápu.
Na wiki je sice krásnej návod pro BFU (což je perfektní - dostačující pro 99,9 % lidí, kteří si to poprvé ztáhnou), ale technické údaje a rozdíly mezi soubory stejných verzí o které mi jde, tam nenajdete.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Která verze je správná ODORIK.EXE?

Příspěvek od Largon »

Dobrý den, poprosím jen o trochu strpení. Šéf i kolega, který je zřejmě za tento nepořádek zodpovědný, mají oba tento týden dovolenou. Na vlákno je upozorním, aby se tomu hned po návratu věnovali.
Odpovědět