Problémy se zoiprem

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
Odpovědět
zajicek.marek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. zář 2016 10:10:21

Problémy se zoiprem

Příspěvek od zajicek.marek »

Zdravím. Potřebuji prosím poradit. Pořídil jsem si Alcatel Idol 3 android 5.2 a mám problém se zoiprem. Když dám integrovat do telefonního účtu, tak při volání mi ukáže přes co chci volat, jestli přes GSM nebo přes odorik, ale problém je v tom že v pozadí už běží hovor přes GSM, telefon nečeká na výběr a automaticky vytočí přes GSM. V předchozích telefonech mi to takto nezlobilo. Prosím o radu
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Problémy se zoiprem

Příspěvek od LubosD »

Hádám, že ten dialer Androidu je nějak nešikovně upravený od výrobce, a tak integrace nefunguje, jak by měla. Řešením je dělat hovory jen přímo přes Zoiper...
zajicek.marek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. zář 2016 10:10:21

Re: Problémy se zoiprem

Příspěvek od zajicek.marek »

Bohužel mám taky takový pocit a volám tedy přímo přes zoiper. Ale je to nešikovný.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Problémy se zoiprem

Příspěvek od xtonda »

Na mém Huawei s EMUI tento způsob integrace nefunguje vůbec a s žádnou aplikací, asi je dialer v Emui natolik ohnutý, že to prostě nejde. Čili toto se může lišit telefon od telefonu. Když chci volat přes VoIP, prostě na ploše místo ikony adresáře zvolím ikonu Zoiperu a kontakt volím v něm, mě to zas až tak nepraktické nepřijde a jinak mi po všech stránkách vyhovuje, v Androidu 5 se latence audia snížila natolik, že už to není otravné, pokud jsem na známé kvalitní wifi nebo mám plný 4G signál, používám to i pro pracovní hovory.

Pokud se s tímto stavem nechceš smířit, tak existuje možnost nainstalovat si alternativní dialer (aplikace pro vytáčení) a nastavit si ho jako výchozí, pak se všechna vytáčení budou dělat přes tuto aplikaci a myslím, že je slušná šance, že se v tom množství co jich je, najde takový, ve kterém na tvém telefonu integrace bude fungovat.
Odpovědět