Stránka 1 z 1

odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2016 20:20:22
od trevor12
dobry den, kdyz zvolim v teto aplikaci Callback naopak tak za vyzvaneni (napr. marne kdyz to dotycny nezvedne) volajicimu neplatim, az od okamziku kdy zvednu hovor ?

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 11:25:40
od xsouku04
Ano. Akorát to má jednu nepříjemnou vlastnost. Volaný by teoreticky po skončení hovoru mohl udělat další hovor na Váš účet. Nebo by mohl hovor přerušit zmáčknutím * a provést další hovor na Váš účet. Tedy použitelné je to jen pro lidi, které dobře znáte, kteří to dělat nebudou.

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: čtv 08. pro 2016 10:47:25
od ender
Moc nerozumím tomu, jak může volaný udělat další hovor na můj účet. Prosím o vysvětlení. Děkuji.

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: čtv 08. pro 2016 18:02:12
od mobilemanic
ender: No, když dáte "Callback naopak" tak to znamená, že celý hovor je sestavován naopak, volajícím nejste Vy, ale volající je ten "komu voláte".. On v tom hovoru bude na vytáčející straně=ovládací strana (ano, vytáčející může ústřednu ovládat přes DTMF kódy a také po skončení hovoru může vytáčet další číslo) a Vy budete na straně příjemce hovoru, který žádná práva nemá.

Ale kdysi se tu řešilo, že by to šlo na ústředně omezit a v případě obráceného Callbacku by neměla práva na ovládací DTMF kódy ani jedna strana a i hovor "vytáčející strany" by se po skončení utnul. Tohle asi tedy zatím udělané bohužel není..

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2016 19:00:18
od helmut.niederman
xsouku04 píše:Ano. Akorát to má jednu nepříjemnou vlastnost. Volaný by teoreticky po skončení hovoru mohl udělat další hovor na Váš účet. Nebo by mohl hovor přerušit zmáčknutím * a provést další hovor na Váš účet. Tedy použitelné je to jen pro lidi, které dobře znáte, kteří to dělat nebudou.


A kdy tomu uděláte na vaší ústředně přítrž, aby volaný nemohl volat na účet volajícího a protelefonovat mu kredit na Odoriku ? Proč nezrušíte DTMF tóny, v případě sestavení Odorik callback naruby :idea: :!:

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: ned 11. pro 2016 1:34:51
od kovik
Na ustredne nepoznam, ze je to naruby.
Idealne pridat moznost volby do api/aplikace, jestli ma byt callback opakovatelny nebo jeden hovor a bez transferu.

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2016 15:41:18
od xtonda
Ale vždyť to tam už dávno máte viz parametr simple
Takže stačí do aplikace zadat volbu aby callback byl iniciován v režimu simple. Pokud někdo používá aplikaci, tak stejně nebude něco ovládat přes DTMF.
http://www.odorik.cz/w/api:calls

Re: odorAK - callback naopak - cena volani

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2016 15:46:32
od xtonda
helmut.niederman"]A kdy tomu uděláte na vaší ústředně přítrž, aby volaný nemohl volat na účet volajícího a protelefonovat mu kredit na Odoriku ? Proč nezrušíte DTMF tóny, v případě sestavení Odorik callback naruby :idea: :!:[/quote]
Volaný na účet volajícího volat nemůže, ovšem pokud někdo ta čísla prohodí a z volaného udělá volajícího jen aby ušetřil pár haléřů za vyzvánění, tak je to jeho zodpovědnost, tímhle stejně způsobem se stejně dá volat jen známým co sou obeznámeni se situací, pokud by neinformovaný člověk zvedl telefon a uslyšel tam zvonění, tak to zase zavěsí.