xiaomi

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

xiaomi

Příspěvek od peekaa »

Objevil jsem v xiaomi mobilu možnost nastavit sip účet. Zadal jsem tam jeden můj volný účet, ve www rozhranní vidím že je přihlášen. Ale nikde nenacházím, jak telefonovat. Když podržím dlouze prst na čísle, tak mi to voip nenabídne. I jsem našel na toto dotazy na netu, jako feature request starý několik let. Takže takhle to nejde. Ani jsem nenašel žádnou integrovanou aplikaci. Když jsem zkusil CSIPSimple, tak to mi šlo, ale přeci en bych chtěl co nejméně aplikací. I tady jsem našel vlákno na téma xiaomi, ale tam se tohle neprobíralo, přišlo mi, že jim to funguje nějak samo :-) Díky za radu.
kejikl
Příspěvky: 28
Registrován: pon 16. zář 2013 19:59:36

Re: xiaomi

Příspěvek od kejikl »

Mám pocit, že stačí v nastavení - SIM karty a mobilní sítě - výchozí nastavení - vytáčení, zadat nenastaveno a před každým hovorem se tel zeptá, přes jakou sim nebo voip hovor uskutečnit.
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: xiaomi

Příspěvek od peekaa »

To tam mám "nenastaveno" a před vytáčením se mě neptá. Je ale pravda, že to je šedivé, že to nejde změnit. Ale nyní jsem objevil v editaci kontaktu možnost přidat "internetový hovor", ale ani tak mi to nejde, když na to číslo volám, tak volám z mobilu a ne z voip.
d3m
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. črc 2020 17:53:45

Re: xiaomi

Příspěvek od d3m »

Také mám Xiaomi - Android One - v10. Mám 2 SIM. Zadal jsem SIP účet a při vybrání kontaktu se mě mobil zeptá, přes kterou SIM chci volat a pod nimi je i ten SIP účet. Je to funkční, ale zatím nevím jak zlepšit kvalitu hovoru (vynechávání hlasu v rychlých pravidelných intervalech)
Odpovědět