Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
boudino
Příspěvky: 7
Registrován: pon 16. říj 2017 9:58:21

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od boudino »

Tak bohužel ani mě to nefunguje.
ondrejsmola
Příspěvky: 5
Registrován: pát 03. lis 2017 14:57:28

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od ondrejsmola »

Stejný problém s telefonem Honor 9
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od xsouku04 »

Ještě je zde další problém, který se týká všech. Vyzvánět lze maximálně cca 30 vteřin. Pokud to volající do té doby nezdvihne, hovor se přeruší.
dolajs
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. lis 2017 16:59:11

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od dolajs »

Mám stejný problém s telefonem Honor 9. Vyzvánění neslyším vždy když jsem v síti Odorik 3G, když se přepnu na Odorik 2G vyzvánění slyším. V telefonu mám dvě karty, jednu na volání a druhou na data. U karty na volání nelze zvolit upřednostňovaný typ sítě, to lze nastavit pouze u datové karty. Také jsem zkoušel prohodit karty ve slotu, ale to nepomohlo. Pokud vyměním kartu na volání odorik za kartu od vodafonu, při volání vyzvánění slyším ve všech sítí 2G, 3G.
Naposledy upravil(a) dolajs dne pát 24. lis 2017 12:44:06, celkem upraveno 2 x.
eMBéčko
Příspěvky: 1
Registrován: stř 15. lis 2017 19:44:34

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od eMBéčko »

Měl jsem do dnešního dne stejný problém u 2 linek s různými CLIP GSM čísly sítě Odorik. Obě čísla jsou v telefonech zn. Huawei P8 Lite. Problém odstraněn po telefonické konzultaci. Děkuji tímto za pomoc. Upozorňuji však, že 21.10.2017 jsem byl v SRN, odkud jsem telefonoval do ČR a vyzvánění bez problémů fungovalo (viz historie linky 703887). Dokonce jsem to ze SRN oznamoval manželce v domnění, že to je setrvalý stav.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od xsouku04 »

Pořídili jsme si telefon Huwei P9 lite, abychom jej mohli zapůjčit technikům od T-mobile a ti to tak snáze mohli řešit. Tedy problém stále trvá, ověřeno včera večer.
Pokud na naši SIM nepoužíváte hodně internet, může být dočasné řešení vypnout si 3G sítě. Na volání jsou totiž 2G sítě naprosto dostatečné, tedy nic nepoznáte, tedy kromě fungujícího vyzvánění.
fazerfz1red
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. lis 2017 12:14:37

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od fazerfz1red »

mám telefon Huawei P 9 lite 2017 a také problém s vyzváněním. Jak to dopadlo v tom T-mobilu ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od xsouku04 »

fazerfz1red píše:mám telefon Huawei P 9 lite 2017 a také problém s vyzváněním. Jak to dopadlo v tom T-mobilu ?
Stále to řeší. Je to cca týden, co jsme do T-mobile poslali jeden telefon Huawei P9, aby to mohli testovat. A naní spolupracujeme na testech, aby prokázali, kde přesně je chyba. Předpokládám, že se prokáže, že není v našich silách tohle chování změnit, že musí něco upravit T-mobile u sebe.
ondrejsmola
Příspěvky: 5
Registrován: pát 03. lis 2017 14:57:28

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od ondrejsmola »

13. prosince a problém stále trvá. Telefon Honor 9
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neslyším vyzvánění u odchozího hovoru z mobilu

Příspěvek od xsouku04 »

ondrejsmola píše:13. prosince a problém stále trvá. Telefon Honor 9
Ano. Zrovna dnes jsem dostal ohledně toho email. Na problému opravdu pracují ti, co to mají v kompetenci vyřešit. Prý se v některých případech vyskytne, i když hovor nejde přes nás, tedy vypadá to na nějaký obecnější problém těchto telefonů, který se, zdá se, za nějakých okolností může vyskytnout, i když jde hovor jen v rámci T-mobile. Prý. Záhadou mi je, že jsem ale o tom nenašel zmínku jinde na internetu.
Zatím to prý vypadá, že to dovedou vyřešit pro nás a naše zákazníky, problémovost telefonů ale prý zůstává.
Nejde jen o zvonění, ale hlavně o hlášky, že volané číslo je nedostupné, volané číslo hovor nepřijímá a pod. Hudba během vyzvánění a pod. Prostě tyto telefony ve 3G nepřenášejí zvuk směrem od volaného za jistých okolností. Kdyby šlo jen o to poslat na telefon vyzváněcí tón, to bychom zvládli zařídit, ale jde o to, aby fungovaly všechny tyto hlášky.
Odpovědět