SIM Odorik

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Netolish
Příspěvky: 23
Registrován: pon 04. bře 2013 12:24:16

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Netolish »

Zatím to tedy vypadá na dualsim řešení. Mám číslo u VF 12 let a za tu
dobu se "rozlezlo" tak, že změna je až poslední nouzové řešení.

BTW nemáte někdo zkušenost s dualsim adaptéry MagicSim? Rád bych
si nechal svou vodotěsnou Defy+. THL W100 je sice levný a rychlý dualsim
ale GPS nic moc a není vodotěsný. Lenovo S750 zas prý firmware nic moc.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Pitomec »

Přenos čísla. Já jsem u VF 13 let a řeším podobné dilema.
Obrázek
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: SIM Odorik

Příspěvek od ViR »

Largon píše:Odchozí hovory ze SIM karty jdou skrz naši ústřednu, takže CLI teoreticky přenastavit můžeme. Momentálně to ale není implementováno.
Ještě dotaz -to, že to "není implementováno" znamená pracnost nastavení jako je např. u pevnolinkového CLI, kde to nastavujete manuálně, nebo je to v nějakém ještě syrovějším stavu?
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Largon »

Stav je víceméně shodný jako u geo/nom čísel - dokážeme to manuálně změnit, ale není k dispozici žádný nastavovací formulář přímo v uživatelském rozhraní.

Nicméně po drobnějším zásahu do sdílených identifikací linek (http://www.odorik.cz/ucet/sdilene_identifikace_linky) funguje tato funkce i pro mobilní čísla.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: SIM Odorik

Příspěvek od ViR »

Largon píše:Nicméně po drobnějším zásahu do sdílených identifikací linek (http://www.odorik.cz/ucet/sdilene_identifikace_linky) funguje tato funkce i pro mobilní čísla.
Tak to je naprosto luxusní, neb je to 100% operativní :-)
Montgolfier
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. črc 2013 0:54:44

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Montgolfier »

Pitomec píše:Přenos čísla. Já jsem u VF 13 let a řeším podobné dilema.
To je nás koukám víc
Délka užívání účtu: 11 let 11 měsíců 7 dní
To jsem zvědav, co si s námi VF počne, myslíte, že budou rozdávat před odchodem volání za 0,59/min. jako Odorik? ;)

Jinak k tomu přenosu - už jsem to postoval jinde, dneska přišla od VF SMS s odkazem na http://www.vodafone.cz/podminky/podmink ... ich-cisel/
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: SIM Odorik

Příspěvek od lifdo69 »

Largon píše:Stav je víceméně shodný jako u geo/nom čísel - dokážeme to manuálně změnit, ale není k dispozici žádný nastavovací formulář přímo v uživatelském rozhraní.

Nicméně po drobnějším zásahu do sdílených identifikací linek (http://www.odorik.cz/ucet/sdilene_identifikace_linky) funguje tato funkce i pro mobilní čísla.
To je super, dyž budu potřebovat volat, dam si k číslu *číslo linky kde mám clip na mobil a volam a na druhé straně vidí moje číslo od 02, super řešení až mi zkončí tarif od O2, přejdu z5 na kredit a simku budu udržovat a pořídím se k tomu ještě dualsim a mam vystaráno. Co ten odorik neumí :-) sem moc rád že jsem ho našel na strécovi googlovi :-)
Montgolfier
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. črc 2013 0:54:44

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Montgolfier »

lifdo69 píše:Co ten odorik neumí :-) sem moc rád že jsem ho našel na strécovi googlovi :-)
Souhlas, také smekám nad možnostmi, nastavováním a dosavadním fungováním. A doufám, že se to časem nezvrhne, to už jsme tu taky měli, že...
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Georgius »

Largone, smekám a přidávám se k všeobecnému obdivu :-* Zejména jestli to bude umět i odorikomobil :-)
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: SIM Odorik

Příspěvek od lifdo69 »

Georgius píše:Largone, smekám a přidávám se k všeobecnému obdivu :-* A bude to fungovat i z GSM ?
mě to pracuje s identifikací z každé linky. při volání z odorik sim
Odpovědět