SIM Odorik

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Pitomec »

Montgolfier píše:
Pitomec píše:Přenos čísla. Já jsem u VF 13 let a řeším podobné dilema.
To je nás koukám víc
Délka užívání účtu: 11 let 11 měsíců 7 dní
To jsem zvědav, co si s námi VF počne, myslíte, že budou rozdávat před odchodem volání za 0,59/min. jako Odorik? ;)

Jinak k tomu přenosu - už jsem to postoval jinde, dneska přišla od VF SMS s odkazem na http://www.vodafone.cz/podminky/podmink ... ich-cisel/
Já to mám dneska přesně 13 let 3 měsíce a 13 dní :D

A co si počnou, to je jejich problém - za tu dobu jsem od nich nedostal ani jednu nabídku na něco lepšího (zpočátku jsem si párkrát po dvou letech bral telefon za zvýhodněnou cenu, pak jsem se vykašlal i na toto), jednou mně změnili tarif z Dohody s VF na tarif Mezi námi (ani se mě na nic neptali) a já si ho před pár lety nechal změnit na Velikonoční tarif na míru. V pondělí to překlopím na Nulový tarif na míru a číslo nechám odpočívat, třeba se ještě bude hodit. Portaci dělat nebudu, té cca stovce lidí z tel. seznamu pošlu SMS s číslem novým (mám ještě asi 150 volných SMS kamkoliv) a vyřešeno.
Obrázek
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: SIM Odorik

Příspěvek od o-k »

Dobry den

Jak to bude s cenami za volani pres GSM Odorik. V ramci GSM Odorik a na jakakoli GSM cisla v CR a pevne linky v CR ?

Dekuji
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM Odorik

Příspěvek od Pitomec »

0,59 / 1,69
Obrázek
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: SIM Odorik

Příspěvek od lifdo69 »

o-k píše:Dobry den

Jak to bude s cenami za volani pres GSM Odorik. V ramci GSM Odorik a na jakakoli GSM cisla v CR a pevne linky v CR ?

Dekuji
http://forum.odorik.cz/download/file.php?id=84
Odpovědět