Přeprodej SIM karet

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeprodej SIM karet,-!

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše: Tak to rozhodne stací,ja jsem se zasekl na té cene 0,35. €/min u té Heuréka karty,a uz jsem dál nezkoumal.Takze - kombinovat?
Naplánujte si to tak, aby jste za rok utratil na Eurekago právě těch cca 200 Kč kredit, protože pak je stejně třeba dobít, aby nevypršela platnost. Některé kratší hovory můžete tak dělat na přímo.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přeprodej SIM karet,-!

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Kristovec píše: Tak to rozhodne stací,ja jsem se zasekl na té cene 0,35. €/min u té Heuréka karty,a uz jsem dál nezkoumal.Takze - kombinovat?
Naplánujte si to tak, aby jste za rok utratil na Eurekago právě těch cca 200 Kč kredit, protože pak je stejně třeba dobít, aby nevypršela platnost. Některé k kratší hovory můžete tak dělat na přímo.
Tedy zhruba 200 minut rocne.To stací,já spís jen nouzovky typu info o jízdném a tak.Nebo nutná soukromá domluva.
Ale mozná,pokud se jezdí jen do jedné nebo dvou zemí,mít tamní SIM a Odorik SIP mobil.
Treba na tom Slovensku mám ten denní balícek 0,50 € za 400 MB,
coz dá 800 az 1 000 minut,plus pak Odorikovy int.ceny.
Tedy prich.hovory taky zdarma.
Kazdopádne tu Heuréku proctu podrobneji,já jsem ji puvodne nehledal,sel jsem do e-shopu
na nabídku mobilü.
Tak zatím díky za tip.
northwind
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 18:09:58

Re: Přeprodej SIM karet,-!

Příspěvek od northwind »

Kristovec píše:Tohle je zajímavé,ale naslo by se neco levného i pro odchozí roam?
Zatím nase O2 s tarifem VBH nabízí cenu 3,90 Kc/min
po EU bez spoj.poplatku,rakousky asi virtuál delightmobile.at
má cenu 0,13 €/min. to se uz ve srovnání s Eurotarifem dá volat,
ale kdyby to slo jeste níz.Víte nekdo o necem?
Dobre cany ma simquadrat ale je nutno se jednou za 4 tydny vyskytnout v Nemecku. V podstate se spravnym nastavenim z neho volam pres callback v cele Evrope za ceny Odorik VOIP.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeprodej SIM karet,-!

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše: Tedy zhruba 200 minut rocne.To stací,já spís jen nouzovky typu info o jízdném a tak.Nebo nutná soukromá domluva.
Ale mozná,pokud se jezdí jen do jedné nebo dvou zemí,mít tamní SIM a Odorik SIP mobil.
Treba na tom Slovensku mám ten denní balícek 0,50 € za 400 MB,
coz dá 800 az 1 000 minut,plus pak Odorikovy int.ceny.
Tedy prich.hovory taky zdarma.
Kazdopádne tu Heuréku proctu podrobneji,já jsem ji puvodne nehledal,sel jsem do e-shopu
na nabídku mobilü.
Tak zatím díky za tip.
200 Kč z kreditu Eurekago není 200 minut, protože jedna minuta stojí tak 8 Kč. Je to totiž podle ceníku eurekago. Je ale nutné to provolat nebo utratit za data, protože jinak by to propadlo. To je prostě daň za to, že máte příchozí hovory v roamingu zdarma.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přeprodej SIM karet,-!

Příspěvek od Kristovec »

northwind píše:
Kristovec píše:Tohle je zajímavé,ale naslo by se neco levného i pro odchozí roam?
Zatím nase O2 s tarifem VBH nabízí cenu 3,90 Kc/min
po EU bez spoj.poplatku,rakousky asi virtuál delightmobile.at
má cenu 0,13 €/min. to se uz ve srovnání s Eurotarifem dá volat,
ale kdyby to slo jeste níz.Víte nekdo o necem?
Dobre cany ma simquadrat ale je nutno se jednou za 4 tydny vyskytnout v Nemecku. V podstate se spravnym nastavenim z neho volam pres callback v cele Evrope za ceny Odorik VOIP.
To mohu,bydlím 38 km od hranic.
Ten simquadrat je tedy nemecky virtual? Chci tam zajet a vsechny D - OPy prosacovat.
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: Přeprodej SIM karet

Příspěvek od Hooonza »

Asi by bylo šikovné, kdyby odkaz na toto vlákno v obchodě směřoval ne na viewtopic.php?f=7&t=1673, ale např. na viewtopic.php?p=13844#p13844, přecejen, když se po kliknutí v obchodě u eureka objeví dotaz na přeprodej odoriku s alarmy, je to docela úlet :)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeprodej SIM karet

Příspěvek od xsouku04 »

Hooonza píše:Asi by bylo šikovné, kdyby odkaz na toto vlákno v obchodě směřoval ne na viewtopic.php?f=7&t=1673, ale např. na viewtopic.php?p=13844#p13844, přecejen, když se po kliknutí v obchodě u eureka objeví dotaz na přeprodej odoriku s alarmy, je to docela úlet :)
Opraveno. Navíc jsem jako první jsem dal telefonujeme.cz, protože tam je to lépe shrnuto.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Přeprodej SIM karet

Příspěvek od lifdo69 »

DObrý den, dají se z eurekago simkarty posilat sms například k zaplacení jízdenky, nebo kreditu na uložto a podobné věci??
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Přeprodej SIM karet

Příspěvek od ViR »

lifdo69 píše:DObrý den, dají se z eurekago simkarty posilat sms například k zaplacení jízdenky, nebo kreditu na uložto a podobné věci??
Ne. Ta SIMka se v ČR chová jako SIM v roamingu :-). A umí se přihlásit jak do O2 tak do Vodafone. (Domovská síť je tuším Belgacom.)
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Přeprodej SIM karet

Příspěvek od lifdo69 »

ViR píše:
lifdo69 píše:DObrý den, dají se z eurekago simkarty posilat sms například k zaplacení jízdenky, nebo kreditu na uložto a podobné věci??
Ne. Ta SIMka se v ČR chová jako SIM v roamingu :-). A umí se přihlásit jak do O2 tak do Vodafone. (Domovská síť je tuším Belgacom.)
Diky za informaci. :)
Odpovědět