Chtěl bych se přimluvit za prodej Mikro SIM karet Odorik

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Chtěl bych se přimluvit za prodej Mikro SIM karet Odorik

Příspěvek od helmut.niederman »

Mám takovou prosbu a chtěl bych se přimluvit, jestli by Odorik nemohl prodávat i Mikro Sim karty Odorik ? V současné době prodává ve verzi NANO.
Proč se radši přimlouvám aby Odorik prodával Mikro SIM ? Protože jsem si teď koupil nový telefon a ta Odorčí SIMka mi nechtěla vlést do slotu pro SIM karty, pokaždé mi vypadávala ta nano sim karta z toho adaptéru a pokud člověk není šikovný může hrozit, že si poničí kontakty na čtení SIM karty. Nejlepší na ODORIKA je Nokia, protože ona má vyklápěcí kovovou řekněme "planžetu ", takže se simka bez problému vloží a pak se to zavře, jenže u některých telefonů je s tím problém např. u Samsungu či Alcatelu.

A myslím si, že je škoda, že ODORIK nenabízí takové SIM karty jako T-mobile či MOBIL.CZ, ty taky prodávají NANO v MIKRO plastovém držáku a když někdo z té karty chce udělat nano, tak ji jednoduše odloupne, ale pak už není možné ji zpět nasadit, už to nedrží.

Takže bych se přimlouval jestli by ODORIK mohl prodávat i v té normální MIKRO verzi. Děkuji. Pokud by tedy prodával SIM karty i pro virtuála Vodafone tak by mohl prodávat i v té normální verzi MIKRO.

Například bych se přimlouval za takovou verzi SIM karty viz screenshot
MIKRO SIM karta obsahující NANO SIM verzi
MIKRO SIM karta obsahující NANO SIM verzi
m1fy0bewod5e.jpg (3.96 KiB) Zobrazeno 4663 x
molka
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 25. črc 2013 15:35:23

Re: Chtěl bych se přimluvit za prodej Mikro SIM karet Odorik

Příspěvek od molka »

Také mi SIM karta při vyndavání z mobilu z redukce vypadávala a vyřešila to kapka lepidla.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych se přimluvit za prodej Mikro SIM karet Odorik

Příspěvek od xsouku04 »

Budeme prodávat SIM karty mini. Tedy ta velikost, co se používá už cca 10 let, a stále ji používá naprostá většina telefonů. Ti, co budou chtít velikost Mikro nebo nano, si pořídí SIM kartu, kterou prodáváme nyní. SIM kartu Mikro je ze SIM karty mini možné vystřihnout na žádost zákazníka speciálními nůžkami.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Chtěl bych se přimluvit za prodej Mikro SIM karet Odorik

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:Budeme prodávat simkarty mini. Tedy ta velkost co se používá už cca 10 let a stále ji používá naprostá většina telefonů. Ti co budou chtít velikost Mikro nebo nano si pořídí simkartu, kterou prodáváme nyní. Simkarta Mikro je ze simkarty mini možné vystřihnout na žádost zákazníka speciálními nůžkami.
Říkáte že budete, to znamená, že nyní tyto simkarty mini neprodáváte ? A kdy je budete prodávat ? Doufám, že máte na mysli to co já ? Tedy aby bylo lépe jasno, sim karty mini to jsou přesně ty sim karty co prodává např. O2 ? Je to tak ? A když si u vás koupím sim kartu mini, bude možné převést telefonní číslo spárované s NANo sim kartou na novou mini sim kartu ?
Odpovědět