Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Preipad Customer
Příspěvky: 17
Registrován: sob 17. srp 2013 17:55:21

Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Preipad Customer »

Dobré odpoledne, včera jsem si koupil v tescu předplacenou kartu od O2 a zajímalo by mne jak mám postupovat když jsem anonymní zákazník při přestupu k Odorikovi ohledně přenositelnosti čísla ? Jak mám podat výpověď atd ? Děkuji vám.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8154
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od xsouku04 »

Zdravím,
pokud číslo ještě nezná nikdo z vašich blízkých, doporučoval bych číslo nepřenášet ale získat od nás nové číslo.
Přenos čísla od jiného operátora totiž stojí 250 Kč.

Postup přenosu čísla je popsán zde:
https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... a-odorikcz
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od blayen »

Výpověď nijak nepodáváte, stačí mít kredit v + ( a rači i platnej, ikdyž na prodejně O2 mě tvrdili, že jde přenýst i číslo z O2 předplacenky, která má propadlej kredit), pak jen stačí z toho telefonního čísla poslat smsku na 999111 ve tvaru: "CVOP RES XXXXXXXX" kde XXXXXXXX je váš PUK kód (najdete ho na tý plastový "kreditce" ze který ste vylomil simku, hned vedle pinu. POZOR!! Kredit vám propadne, takže doporučuju ho vyčerpat co to de (nic těm vydřiduchům nenechte, max pár korun ať nejste v -). Pak vám na ten telefon přijdou 2 smsky, první je že váš požadavek vyřizujou, druhá (přes víkend nechodí, dojde až v pondělí) přijde už s ČVOP. To ČVOP pak zadáte tady na stránkách odorika ve formuláři pro převod čísla a máte hotovo :-) Ani s tim kyslíci nedělaly problémy :-)
Preipad Customer
Příspěvky: 17
Registrován: sob 17. srp 2013 17:55:21

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Preipad Customer »

Děkuji ale já trvám na tom čísle protože to číslo má ještě z 90.let historický prefix gsm. Tyto čísla se O2 rozhodlo recyklovat a já nyní bych to chtěl mít pod Odorikem. Zkusím tedy se podívat na ty odkazy. Děkuji.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od ViR »

Preipad Customer píše:Děkuji ale já trvám na tom čísle protože to číslo má ještě z 90.let historický prefix gsm.
A kdo má historický prefix, to je borec :-D ;) :shock:

Já si vlastně šlapu po štěstí, když své paegasí číslo z konce září 1996 používám jen jako záložní a v rámci rodiny :-D
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Kristovec »

ViR píše:
Preipad Customer píše:Děkuji ale já trvám na tom čísle protože to číslo má ještě z 90.let historický prefix gsm.
A kdo má historický prefix, to je borec :-D ;) :shock:

Já si vlastně šlapu po štěstí, když své paegasí číslo z konce září 1996 používám jen jako záložní a v rámci rodiny :-D
Ono na císle mozná u nefirem tolik nezálezí,stejne si Vás ulozí pod Vasim jménem
a to pak budou vyhledávat.
Já mám tri SIM 601 a dosel jsem k takovémuto záveru.
Samozrejme,u firem je to jiná vec.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od xtonda »

Změna čísla je vždycky otrava včetně rizika, že dostanete recyklované číslo, které bude hodně profláklé, třeba po nějakém řemeslníkovi, kterého ještě léta bude každou chvíli někdo shánět, proto když už nové číslo, tak nepoužité, což by u Odorika zatím měla být záruka, zato 60x bude rozhodně recyklované a kdoví kolikrát. Já si své číslo z roku 98 hlídám, ale že začíná 603 mi nepřijde jako jakákoliv výhoda.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Pitomec »

Recyklované číslo jsem vyfasoval na jedné kartě od VF, kterou používá syn školou povinný a nejraději bych za toto VF nakopal do prdele, protože není týden, aby ho někdo neotravoval s tím, že kohosi shání, kdo měl to číslo dřív :-(
A taky jsem s překvapením zjistil, že moje 602 z roku 1996, kterou jsem před 13 roky dočasně pozastavil, už používá někdo jiný. Asi v O2 nerozumí pojmům přerušení služby a ukončení služby...
Obrázek
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od enigmatic »

Já si koupil číslo od Vodafone na které chodil výpis ze stejné banky jakou mám já akorát ta částka byla podstatně nižší a začínala stejnou cifrou. Vzhledem k tomu, že jsem měl telefon na dvě SIM karty tak jsem si nejdříve myslel, že mi někdo vybral konto. Krutá sranda to byla.
pedro-81cz
Příspěvky: 16
Registrován: pát 13. zář 2013 22:23:34

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od pedro-81cz »

Vodafone v recyklaci je borec. Vemte si, novou předvolbu 778 předvedl na trh po 6 letech. TM a O2 alespoň mají výběr novějších předvoleb.

Nemluvě o tom, mít číslo po dlužníkovi není žádný med, firma rovněž, atd.

Zrovna jeden člen rodiny - pěkné číslo VF - po cca 2 letech volala policie, že někoho shánějí a začalo kolečko.

Na kartě se dojel kredit a za 2 měsíce číslo zcela přestane existovat v síti, protože končí platnost simkarty.

Karta se už dobíjet nebude.

U těch vituálů včetně Odorika zatím nehrozí, že by tohle nastalo..zatím... myslel jsem, že ODORIK bude mít 799 799 ...a ne 799 794...
Odpovědět