Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
TKlf
Příspěvky: 117
Registrován: ned 16. pro 2012 1:05:17

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od TKlf »

Mám recyklovanou kartu od Vodafonu po nějaké paní, co se topila v dluzích, po začátku mi volali a hlavně psaly různé vymahacske firmy že je poslední šance zaplatit nebo se ozvat. Nechal sem to hnit, mám ji v modemu. Teď cca po roce vypadá, že už bude klid. Uvidíme.

Napsáno na mobilu.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od xtonda »

Vodafone má přiděleno 7,48 mil. čísel, T-Mobile 12,3 mil. čísel a Telefonica 15,4 mil. čísel, tj. ve všech případech více než dvojnásobek aktivního počtu klientů, nechápu proč tak agresivně recyklují už po půl roce.
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od jiri.filip »

Dobrý den,

chtěl jsem převést mobilní číslo od O2 k Odoriku. Posledním hovorem se bohužel kredit na kartě snížil do mínusu (na -0,05 Kč), takže přenos čísla teď asi nelze provést.

Na druhé straně se mi nechce navyšovat kredit o 200 Kč, což je minimální částka při zvyšování z platební karty nebo internetového bankovnictví.

Nemáte někdo ze stejné situace zkušenost, jak kredit zvýšit jinak (např. platba na pobočce O2; bankovní převod na účet O2).

Předem díky za radu.
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od blayen »

no ptoto je lepší jim těch posledních pár korun nechat.. ;-) normálním dobitím to bohužel jinak než 200,- nepude, ale určitě bych zkusil zajít na pobočku a domluvit se s nima (nebo alespoň zavolat na o2 linku).. teoreticky -0,05 se zaokrouhluje na 0.. ;) a pokud by to nešlo, tak si zkuste najít co všecko se dá telefonem zaplatit, nabijte si přesně tu částku + korunu navíc a hned to zase spotřebujte.. pochybuju že kyslíci budou nějak vstřícný a počítam že vás donutěj ty poslední 200,- u nich nechat, ale za zkoušku nic nedáte.. :)
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Hooonza »

Tady omezení na 200 není: http://www.o2.cz/osobni/221159-dobijeni/ (?)
Případně se zkusit s někým domluvit, jestli přes SMS jde dobít méně? -> https://www.o2.cz/osobni/221159-dobijen ... s_sms.html
Naposledy upravil(a) Hooonza dne čtv 17. říj 2013 9:51:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od blayen »

tak tam zkuste vyplnit 1Kč a žádný tel. číslo a potvrďte.. ;-)
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od Hooonza »

Teď dobíjet nebudu, kredit mi platí do ledna a mám ho tam ještě moc. Ale pak to bude aktuální, protože délka platnosti kreditu záleží na dobité částce a půl roku dostanu od 100.
http://www.o2.cz/osobni/221159-dobijeni/ -> přeesměruje na https://www.o2.cz/osobni/221159-dobijen ... n=&amount= ...
roak
Příspěvky: 34
Registrován: sob 16. úno 2013 8:49:52

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od roak »

Jaké máte zkušenosti s O2 už mám požádámo o ČVOP prý ho odeslali poštou a ještě nedorazil. Jak to tak dlouho trvá děkuji
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od blayen »

poštou? cože? zavolejte na o2 linku ať vám ho nadiktujou, nebo pošlou smskou. žádná pošta.. a stujte si za svym. jen zdržujou.. ;)
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Jak mám přenést předplacenou kartu O2 k Odorikovi ?

Příspěvek od mobilemanic »

O2 kód jsem poštou dostal do tří, čtyř dnů...
Odpovědět