Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
rick
Příspěvky: 6
Registrován: pát 14. zář 2012 13:26:22

Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Příspěvek od rick »

Na čas potřebuji odejít s jednou SIM ke klasickemu operátorovi – nutně potřebuji bankovni SIM a roaming, volat budu samozrejme dale pres voip nebo callback.

Zadal jsem dnes o CVOP ve webovem formulari administrace Odorik.cz a 2 x jsem psal zpravu pres Skype, ale vubec zadna reakce...

Prosim doresit ASAP, aktualne mam dost velke problemy disponovat se svym bankovnim uctem, jak se ukazalo, iOS aplikace nezvlada vse...
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
omlouvám se za prodlení, systém T-mobile měl výpadek a požadavky jsou řešeny s větším zpožděním. Budu Vás informovat.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Příspěvek od xtonda »

Která banka neumožňuje přihlášení do IB jinak než přes bankovní SIM toolkit aplikaci na SIM?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Příspěvek od xsouku04 »

xtonda píše:Která banka neumožňuje přihlášení do IB jinak než přes bankovní SIM toolkit aplikaci na SIM?
Nejlepší je si nechat zasílat obyčejnou sms. Oproti bankovní aplikaci to nemá žádnou zásadní bezpečnostní nevýhodu.
A výhodu to má v tom, že když ztratíte mobil i se SIM kartou a dostanete pak novou SIM kartu, nemusíte do banky, aby tam znovu "nahráli" bankovní aplikaci. (A právě tohle nahrání ani Odorik SIM karty nepodporují - ale podle mne je to to pro běžné a typické použití jen zbytečná komplikace)
rick
Příspěvky: 6
Registrován: pát 14. zář 2012 13:26:22

Re: Jak vyžádat od Odorik ČVOP

Příspěvek od rick »

Dobry den, dekuji za vyrizeni CVOP druhy den.
Odpovědět