Poplatek 1,-Kč/1 den ?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Poplatek 1,-Kč/1 den ?

Příspěvek od Pitomec »

JPT píše:
Pitomec píše:
MilanMr píše:Já jsem zcela proti jakémukoliv paušálu či takovému udržovacímu poplatku.
Oblíbenost VoIP je od Odorika v tom, že je v něm volnost. To bychom rádi i u volání z mobilu a jen vyčkáváme, zda se to zlepší. Zaujal nás také Voocall, ale také u předplacené karty chybí možnost roamingu :-(. Něco podobného bych rád viděl u Odorika. Ale některé ostatní služby Voocall které má v ceníku se nám protivý.
Ano, protože za internetové připojení platíš jinému subjektu a Odorik se defacto jenom "veze". Ale u GSM Odoriku je to něco krapet jiného...
Tak ale jsou firmy, které chcou i za VoIP paušál. Tušímže jsem někde viděl i kolem 40Kč. A ceny za volání na mobil jsou někde i kolem 2kč/min.
Chtít mohou, ale je otázkou, jestli ho dostanou :D A ceny volání VoIP>MOBIL jsou někdy i přes 3Kč (např. 802.cz), ale tam pak lze očekávat akorát strmý pokles klientů...
Obrázek
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Poplatek 1,-Kč/1 den ?

Příspěvek od paty07 »

Na balíčkování (v mém případě dat) nevidím nic špatného, je to něco jako velkoobchodní nabídka pro zákazníky. Na druhou stranu musím uznat, že si OP trochu zvýší marži tím, že nikdy nespotřebujete přesně tolik kolik je balík. Předpokládám, že přes limit bude cena zase klasicky 1Kč/MB, vitruál (asi?) platí za MB bez ohledu na rychlost. V tomto se mi více zamlouvá cena dle pásem, čím víc voláš/datuješ/posíláš SMS, tím míň platíš za jednotku.
Preipad Customer
Příspěvky: 17
Registrován: sob 17. srp 2013 17:55:21

Re: Poplatek 1,-Kč/1 den ?

Příspěvek od Preipad Customer »

Chtel bych se zeptat, kdy budeme mit moznost na webu Odorika deaktivovat nebo-li suspendovat SIM kartu ? Dekuji za odpoved.
Odpovědět