Nefungují prémiové SMS.

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
dracek
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. pro 2013 16:02:03

Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od dracek »

Nejdou mi odesílat prémiové SMS - v mém případě lístek do MHD, což je poměrně nešikovné...
Aplikace jen při odesílání zahlásí: "Nezdařilo se"
Je to chyba, nebo feature? Ve fóru jsem narychlo podobné téma nenašel, tak zakládám nové vlákno, třeba to postrádá více lidí.
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od JPT »

http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f= ... 3&start=20
xsouku04 píše:
paty07 píše:A premium SMS budete podporovat?
Ze začátku ne a poté záleží na tom, jaký o to bude zájem, a jestli to půjde dobře zabezpečit. Je možné, že zabezpečit takové věci např. gts novera nebude jen tak zvládat v reálném čase. (Tedy aby se někdo nedostal buď naschvál nebo omylem příliš do mínusu)
xsouku04 píše:
Pitomec píše:Nějaký pokrok v Premium SMS? V Brně už se dá takto koupit lístek na MHD, takže by se možnost Premium SMS hodila...
Je i jiná možnost safe http://www.dpmb.cz/Default.aspx?seo=sms-jizdenky
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
premium SMS zatím nepodporujeme. Trochu se to již rozebíralo v tomto vlákně: Ceník pochybných linek 906/909.

Hlavní problém je v tom, že za současných technických podmínek, které ve vztahu ke GTS/T-Mobile máme, nedokážeme zabránit případnému zneužití služby - jeden takový příklad je popsán v článku odkazovaném již ve zmíněném vláknu: Předplacenka nemusí být anonymní. Operátor vymáhá po čtenáři tisíce

S podporou do budoucna nicméně počítáme, viz chystané změny VOP: Nové všeobecné podmínky - prosinec 2013
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od Kristovec »

Largon píše:Dobrý den,
premium SMS zatím nepodporujeme. Trochu se to již rozebíralo v tomto vlákně: Ceník pochybných linek 906/909.

Hlavní problém je v tom, že za současných technických podmínek, které ve vztahu ke GTS/T-Mobile máme, nedokážeme zabránit případnému zneužití služby - jeden takový příklad je popsán v článku odkazovaném již ve zmíněném vláknu: Předplacenka nemusí být anonymní. Operátor vymáhá po čtenáři tisíce

S podporou do budoucna nicméně počítáme, viz chystané změny VOP: Nové všeobecné podmínky - prosinec 2013
Takze mozná i DMS? Tedy - dárcovské SMS?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od xsouku04 »

Nechceme na nikoho posílat exekutora, takže nejdřív počkáme, jakým způsobem to T-mobile a GTS zabezpečí, a poté se rozhodneme. Jak je to s dárcovskými sms jsem nezjšiťoval.

Jinak koupit si jízdenku mobilem můžete už nyní, pomocí aplikace http://www.sejf.cz
poki
Příspěvky: 6
Registrován: sob 07. pro 2013 16:35:42

Re: Nefungují prémiové SMS.

Příspěvek od poki »

Mě v této souvislosti napadlo, že by pak případně nebylo marné mít možnost na dané lince prémiové SMS zakázat (tj. nastolit zpátky současný stav, pokud to dobře chápu, nezkoušel jsem). Anebo to rovnou celé nabídnout jako opt-in.
Odpovědět