Maximální výše dobití kreditu

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Kristovec »

Kolik korunek vejde na účet?
Trochu uvažuji o větším dobití a předplacení 10GB na delší dobu,v listopadu bych měl být při penězích,a že bych si ten internet dal tak na rok.
Něco i na volání a SMS.
evian
Příspěvky: 12
Registrován: pon 30. bře 2015 19:30:30

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od evian »

Lze dobíjet v rozmezí 100 - 9999 Kč. V případě bankovního převodu. Mají to na webu ;)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Kristovec »

evian píše:Lze dobíjet v rozmezí 100 - 9999 Kč. V případě bankovního převodu. Mají to na webu ;)
Dík.Tak to stačí,Babiš přece jen nejsem. 8-)
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Largon »

Jde samozřejmě i víc, ale pak už musíme dořešit fakturační adresu a vystavit fakturu namísto zjednodušeného daňového dokladu, který je podle zákona právě do těch 10 000 Kč.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Largon »

A po technické stránce by ještě neměl být problém s desítkami miliónů, takže rezerva tam je. ;-)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Kristovec »

Largon píše:A po technické stránce by ještě neměl být problém s desítkami miliónů, takže rezerva tam je. ;-)
:o - Tak to je rezerva jako hrom.Např. Vodafone či dříve Oskarty šly nabít "jen" do 9 999 Kč. :(
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Kristovec »

Možná se to bude hodit kamarádovi a jeho paní,právě jsem na jeho účtu aktivoval dvě nové SIMky,takže paní může callbackovat s *0 a pán může nabíjet kredit. :lol:
Nila
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. čer 2017 20:08:34

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od Nila »

PArdon, že jsem do toho padla, ale je to nejbližší téma, které jsem našla. Přihlásila jsem se do Odoriku asi tak po 6 letech :D a hle! pořád to funguje! bezva. Mám kredit něco pod 10kč a chtěla jsem tam něco přihodit, ale vidím jen nabídky na 200kč minimum. Existuje nějaká možnost minimální výše dobití kreditu, prosím?
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální výše dobití kreditu

Příspěvek od misa »

Nila píše:PArdon, že jsem do toho padla, ale je to nejbližší téma, které jsem našla. Přihlásila jsem se do Odoriku asi tak po 6 letech :D a hle! pořád to funguje! bezva. Mám kredit něco pod 10kč a chtěla jsem tam něco přihodit, ale vidím jen nabídky na 200kč minimum. Existuje nějaká možnost minimální výše dobití kreditu, prosím?
Dobrý den,

pokud si dobijete převodem na účet, neexistuje minimální částka dobití - např. náš FIO účet 292920/2010, VS najdete po přihlášení do uživatelského rozhraní v záložce platby.
Odpovědět