Zmeškaný hovor

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
jtr
Příspěvky: 37
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:57

Zmeškaný hovor

Příspěvek od jtr »

Dobrý den,
u bývalého operátora mi, pokud jsem měl vypnutý telefon a někdo mi zrovna volal, hned po zapnutí přišla SMS s číslem volajícího. U Vás mi teď bohužel taková SMS vůbec nepřišla. Jak prosím můžu takovouto službu nastavit? Alternativně by mi stačilo i upozornění na mail.
Děkuji.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od xsouku04 »

jtr píše:Dobrý den,
u bývalého operátora mi, pokud jsem měl vypnutý telefon a někdo mi zrovna volal, hned po zapnutí přišla SMS s číslem volajícího. U Vás mi teď bohužel taková SMS vůbec nepřišla. Jak prosím můžu takovouto službu nastavit? Alternativně by mi stačilo i upozornění na mail.
Děkuji.
Pokud chcete email, použijte podmíněné (pro případ nedostupnosti) přesměrování na nomadické číslo, které si k tomu pořídíte.
Pro SMS je třeba si to aktivovat. Za službu si T-mobile účtuje cca 4 Kč/měsíc, což můžeme časem zpoplatnit. Zapnout se to dá na stejném místě, jak provádíte nastavení SIM.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od luky »

a nenadělají vám ty 4 koruny medvědí službu až se zase bude na internetu psát o operátorech?

....ještě mě napadá, dají se informační zprávy přenášet, kromě sms a emailu, i pomocí Whatsapp?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od xsouku04 »

luky píše:a nenadělají vám ty 4 koruny medvědí službu až se zase bude na internetu psát o operátorech?

....ještě mě napadá, dají se informační zprávy přenášet, kromě sms a emailu, i pomocí Whatsapp?
A vy víte o nějakém způsobu, jak poslat zprávu na Whatsapp? Třeba přes nějaké jejich API? Ideálně zdarma. Já podobné služby nezná a nepoužívám. Whatsapp jsem ze svého mobilu odinstaloval poté, co jsem zjistil, že výrazně krátí výdrž baterie.

Ty 4 koruny neúčtujeme, ale uvádíme, že někdy v budoucnu můžeme. Důvod je hlavně ten, aby si to nezapínali lidi, co to využijí jen opravdu výjimečně.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od mobilemanic »

U WhatsAppu to oficiálně nejde... viz http://mashable.com/2015/03/25/whatsapp-developers-api/#Zf8LcMe.qSqo

Na iOS používám notifikační službu prowlapp.com, takových jsou spousty, na Android i iOS.. Tak asi spíše jít nějakou takovou cestou...
jtr
Příspěvky: 37
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:57

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od jtr »

xsouku04 píše:
jtr píše:Dobrý den,
u bývalého operátora mi, pokud jsem měl vypnutý telefon a někdo mi zrovna volal, hned po zapnutí přišla SMS s číslem volajícího. U Vás mi teď bohužel taková SMS vůbec nepřišla. Jak prosím můžu takovouto službu nastavit? Alternativně by mi stačilo i upozornění na mail.
Děkuji.
Pro SMS je třeba si to aktivovat. Za službu si T-mobile účtuje cca 4 Kč/měsíc, což můžeme časem zpoplatnit. Zapnout se to dá na stejném místě, jak provádíte nastavení SIM.
Prosím, navedete mě? Nemůžu to najít...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od xsouku04 »

viz obrázek v příloze
Přílohy
SMS_o_zmeskanych_hovorech.png
SMS_o_zmeskanych_hovorech.png (115.92 KiB) Zobrazeno 5238 x
jtr
Příspěvky: 37
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:57

Re: Zmeškaný hovor

Příspěvek od jtr »

Děkuji. Zpráva je úplně stejná jako u TMobilu (u kterého jsem byl předtím).
Odpovědět