Nefunkční mobilní data

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Nefunkční mobilní data

Příspěvek od LubosD »

Teď jsem v Praze a ani za boha se mi nechtějí připojit mobilní data. Děje se to nějak často :-(

Jednu dobu jsem myslel, že to je telefonem, ale když jsem byl teď na dovolené a používal jsem jinou SIM, data chodila bez jediného problému.

Co s tím?
xsys
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od xsys »

jo taky mi nejdou. telefon ani nedostane IP adresu
evian
Příspěvky: 12
Registrován: pon 30. bře 2015 19:30:30

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od evian »

Potvrzuji. Celou dobu sem si také myslel že je to telefonem...
Děje se to nepravidelně, na různých místech napříč republikou.
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od LubosD »

evian píše:Potvrzuji. Celou dobu sem si také myslel že je to telefonem...
Děje se to nepravidelně, na různých místech napříč republikou.
Přesně tak! Někdy se to třeba po 15 minutách samo vzpamatuje, jindy pomůže jet autem jinam k jiné BTS.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od Pitomec »

Taky jsem si dneska kolem 14 hod. myslel, že je to telefonem, když jsem se marně pokoušel v TS Bohemia v Brně na Veveří 102 dostat do emailu, abych zjistil číslo objednávky pro vyzvednutí zboží.
Obrázek
jadu
Příspěvky: 153
Registrován: pon 09. úno 2015 13:35:30

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od jadu »

Já měl data nefunkční na třech číslech minulý týden po dobu pěti dní, předevčírem to nešlo kolem poledne, včera od cca 10 do 18. Vždy jsem volal na Odorika a zpočátku dostával rozporuplné informace (dokonce mne jeden jejich člověk při hlášení problému přesvědčoval, že mám dát telefon do opravy a návrh stáhl, když jsem mu řekl, že to není problém jednoho telefonu). Nakonec jsem se dozvěděl, že T-mobile má problém a virtuální operátoři mají s daty většinou smůlu (minulý týden), že do konce září to bude vypadávat od 10-13 (předevčírem), že má T-mobile výpadek a pracuje na tom (včera). Nerozumím ovšem tomu, když to je rozsáhlejší věc a ví se o tom, proč to Odorik nenapíše na stránky (jak jsem zjistil, včera večer se to tam již objevilo). Vždy se mi omluvili a doporučili nekupovat datové balíčky. Ale když to sečtu, tak v podstatě týden jsem (zatím) v tomto měsíci bez dat. Já mám jen 25MB balíček, tam to je jedno, ale na dalším čísle v rodině se zatím spotřebovalo jen 10MB z daleko většího balíčku. Když to bude zlobit dál a nepůjde data vypotřebovat, napíši Odorikovi žádost o buď převedení dat do dalšího měsíce nebo o finanční kompenzaci.
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od vlk »

Hmm, aspoň nyní vím v čem byl problém na posledních cestách. Když jsem spolehl na jízdní řád v mobilu a ono nic...
xsys
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od xsys »

LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od LubosD »

Bohužel je to dost peklo. Dnes jsem se snažil připojit od cca. 11 hodin a povedlo se mi to až teď k večeru.
VincentT
Příspěvky: 5
Registrován: sob 01. říj 2016 10:40:31

Re: Nefunkční mobilní data

Příspěvek od VincentT »

Dobry den.Mobilny intrrnet funguje, spis nefunguje. 13.10.2016 od rana az do 17.30 nesel? je to normalny? Obvykle z vypadkamy na hodinu dve uz jsem zvykly, ale cely den. Asi poslu spolecnost voocall- kam patri
Odpovědět