Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

Dobrý den,

Odorik používám asi od roku 2012 hlavně na volání přes internet a zpětné volání z mobilu. Jsem velmi spokojen.

Přestože se Odorik stal v minulosti i mobilním operátorem, zůstával jsem se svým mobilním číslem u f.Vodafone a to hlavně kvůli sms bráně zdarma ve Vodafoneparku, která mi vyvážila vyšší cenu za sms z mobilu. Tu ale nyní Vodafone ruší takže hledám kam bych s mobilním číslem přešel.

Odorik byla moje první volba, ale odrazuje mě cena portace. Chci si tedy ověřit že cena portace tel.čísla je skutečně 250,-Kč plus 50,-Kč jistina za moje mobilní číslo které bych přenesl? A co poplatek 80,-Kč za sim kartu? Za ten dostanu alespoň kredit na sim kartu, nebo si ho mám jen přičíst k celkové ceně portace která se tím pádem vyšplhá na 380,-Kč?

Částka 380,-Kč pro mě představuje zhruba 4 měsíční výdaje za všechny moje telefonní služby, takže to vidím bohužel tak, že za těchto podmínek se mi portace mobilního čísla k Odoriku nevyplatí ani když vezmu v potaz nižší cenu volání a sms. Číslo raději přenesu ke Kaktusu, který za portaci ani za sim kartu neúčtuje nic.

Proto se ptám dřív než bude pozdě - opravdu stojí přenesení mob.čísla k Odoriku 380,-Kč?

Díky za odpověď.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od aplet »

Pokud vím odorik nemá z portace ani korunu , také by jsem si chtěl přenést číslo do odoriku ale platit za přenos takovou sumu mně odradí.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od michaels »

Číslo raději přenesu ke Kaktusu, který za portaci ani za sim kartu neúčtuje nic.
Však on si to Kaktus na Vás vybere jinde.... ;)
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

michaels píše:
Číslo raději přenesu ke Kaktusu, který za portaci ani za sim kartu neúčtuje nic.
Však on si to Kaktus na Vás vybere jinde.... ;)

Používám jen volání a sms. V drtivé většině případů volám přes zpětné volání Odoriku takže ještě levněji než ze sim karty Odorik. Jediné na čem tedy budu u Kaktusu tratit je rozdíl 0,25 Kč v ceně sms oproti sim kartě Odorik. Jedině že by si to Katus na mě vybral nefunkčí službou, jinak mě nic nenapadá. Oproti Vodafone bez Vodafoneparku budu mít u Kaktusu sms levnější.
Naposledy upravil(a) wordblender dne pát 24. bře 2017 21:24:22, celkem upraveno 2 x.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

aplet píše:Pokud vím odorik nemá z portace ani korunu , také by jsem si chtěl přenést číslo do odoriku ale platit za přenos takovou sumu mně odradí.
Taky jsem to pochopil tak, že Odorik z toho nemá v nic. Ale o to mi nešlo. Jen jsem chtěl potvrdit že to tak je, případně se zeptat jestli se to v brzké době změní.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od xsouku04 »

Je to tak a bohužel nevypadá to, že by se to mělo změnit.
Za příchozí portace platíme z odchozích nemáme vůbec nic.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

Ok, díky moc za odpověď. Vím že nejsem jednoduchý zákazník s mými téměř nulovými potřebami ... Budu o tom ještě přemýšlet.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od Kristovec »

Když už jste u Vodafonu,nechtěl byste si udělat InKartu Českých drah,od 150 Kč na 6 let,a pak vzít speciální tarif Nabito 350 ? Ten stojí 89 Kč a máte až 300 SMS nebo až 70 minut po celé ČR
A samozřejmě Odorik Callback.
Takže jedna SMS za 0,30 Kč. A balíček 77 MMS za 77 Kč,i to ujde
Nevím samozřejmě jestli tyto tarify nepostihne osud Vodafone Parku,těžko ríci.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

Tarif Vodafone Nabito 350 za 89Kč? Sdílejte odkaz. Ale pokud je to pro lidi pod 26 let tak nemusíte, 26 let mi bylo už dávno.

In kartu u Českých drah se mi bohužel vůbec nevyplatí kupovat. Za prvé pro mě neplatí ceny In karet pro juniory a za druhé mám daleko větší slevy na jízdném díky věrnostnímu programu ČD než bych měl s In Kartou. K tomu navíc nemusím dát ani korunu za In kartu.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od helmut.niederman »

Jenže u Kaktusu musíte povinně dvakrát do měsíce dobíjet, abyste se dostali na lepší prebendy. :roll:
Odpovědět